• Ana Sayfa
  • Sinema
  • Sevişme Sahnelerinde Arada Yastık Var Diye Düşünürken Oyuncuların Gerçekten Seviştiği Filmler

Sevişme Sahnelerinde Arada Yastık Var Diye Düşünürken Oyuncuların Gerçekten Seviştiği Filmler

 Sevişme Sahnelerinde Arada Yastık Var Diye Düşünürken Oyuncuların Gerçekten Seviştiği Filmler
Okunuyor Sevişme Sahnelerinde Arada Yastık Var Diye Düşünürken Oyuncuların Gerçekten Seviştiği Filmler

Her başarılı oyuncunun, karakterine hayat verirken önemsediği en önemli unsurlardan biri gerçekliktir. Ancak bazen bu amaç uğruna sınırlar fazlasıyla zorlanıyor…

Bizler sevişme sahnelerinde arada yastık var diye kendimizi kandırıp duralım ama durum pek de öyle değil. İşte sevişme sahnelerinde oyuncuların gerçekten seviştiği filmler…

16. Cehennemin Anatomisi (2004) Anatomie de L’enfer

IMDb: 4.5

Özet: ‘Anatomie de L’enfer’ filminde güzel bir kadın, kendini evine izole eder. Vücudunu gözlemlemesi için eşcinsel bir erkeğe para ödeyen kadın ile adam arasında ilginç bir deneyim yaşanacaktır.

Oyuncular: Amira Casar, Rocco Siffredi, Alexandre Belin

Yönetmen: Catherine Breillat

15. Bağla Beni (2000) Baise Moi

IMDb: 4.5

Özet: Hep zor bir yaşantısı olan Manu, küçüklüğünde istismara uğramıştır. Bu dünyada Manu’nun karşılaştığından daha fazla adaletsizlikle burun buruna gelen Nadine ile Manu’nun yolları kesiştiğinde ikisi bir yolculuğa çıkar. Bu belalı ikili, istedikleri zaman istedikleri kişilerle birlikte olurlar. Önlerine bir engel çıktığında ise o kişiyi öldürmekten hiç kuşku duymazlar.

Oyuncular: Raffaëla Anderson, Karen Lancaume, Céline Beugnot

Yönetmen: Virginie Despentes

14. 8MM 2 (2005)

IMDb: 4.5

Özet: Bir hayat kadını, Tish Harrington ve nişanlısı… Üçü birlikte olup ertesi sabaha uyandıklarında büyük bir kaosla karşılaşacaklardır. Üçünün birlikteliklerini gizli kamerayla kaydeden David Huxley, bu kaydı onlara karşı bir tehdit unsuru olarak kullanacaktır. 

Oyuncular: Johnathon Schaech, Lori Heuring, Bruce Davison

Yönetmen: J.S. Cardone

13. 9 Şarkı (2004) 9 Songs

IMDb: 4.8

Özet: ‘9 Songs’ filmi, İngiltere’deki bir konserde karşılaştığı Amerikalı bir kadınla ilişki yaşamak isteyen adamın garip takıntısına odaklanıyor. 

Oyuncular: Kieran O’Brien, Margo Stilley, Black Rebel Motorcycle Club

Yönetmen: Michael Winterbottom

12. Lie with Me (2005)

IMDb: 5.3

Özet: Bir gece kulübünde karşılaşan Leila ve David hemen kaynaşır. Aralarında tuhaf bir kimya olan ikilinin zaman geçtikçe yoğun bir ilişki yaşamaya başlar. Ancak David, açık ilişki yaşamak istediğini söyleyip Leila’yı terk ettiğinde işler bir miktar karışacaktır…

Oyuncular: Lauren Lee Smith, Eric Balfour, Polly Shannon

Yönetmen: Clement Virgo

11. Wetlands (2013)

Görmek İçin Tıklayın

IMDb: 5.8

Özet: Talihsiz bir kaza sonrasında hastaneye yatırılan genç kadın, oradaki erkek hemşireyle garip bir bağ kurar. İlişkileri zamanla tensel bir boyut alan ikili, hayatlarındaki sorunları çözmek için birbirlerine daha da kenetlenmeye başlarlar. 

Oyuncular: Carla Juri, Christoph Letkowski, Marlen Kruse

Yönetmen: David Wnendt

10. Ken Park (2002)

Görmek İçin Tıklayın

IMDb: 5.9

Özet: ‘Ken Park’ filmi, bir grup Kaliforniyalı gencin cinsellik, şiddet ve eğlence üçgeninde geçen hayatlarına odaklanıyor.

Oyuncular: Adam Chubbuck, James Bullard, Seth Gray

Yönetmen: Larry Clark

9. Love (2015)

IMDb: 6.1

Özet: Genç bir adam olan Noe, kendisini buram buram erotizm kokan bir ilişkinin kucağında bulur. Bir erkek ve iki genç kadının öyküsünü anlatan ‘Love’ filmi, sınırlarınızı biraz zorlayabilir, baştan uyaralım…

Oyuncular: Aomi Muyock, Karl Glusman, Klara Kristin

Yönetmen: Gaspar Noé

8. Garçon Stupide (2004)

IMDb: 6.2

Özet: Bir futbol takımının kaptanı ve sevgilisi ilişkilerine renk katmak için eşcinsel bir bireyle birlikte olmaya karar verirler. Ancak tek gecelik bu ilişki, hayatlarını değiştirecektir. 

Oyuncular: Pierre Chatagny, Natacha Koutchoumov, Rui Alves

Yönetmen: Lionel Baier

7. Little Ashes (2008)

IMDb: 6.4

Özet: ‘Little Ashes’ buram buram sanat, aşk, eğlence kokan bir yapım. Sanatçı Salvador Dali’nin gençlik hayatına ve aşklarına odaklanan bu film, bazı sahneleriyle sınırlarınızı zorlayabilir.

Oyuncular: Robert Pattinson, Javier Beltrán, Matthew McNulty

Yönetmen: Paul Morrison

6. Duyular İmparatorluğu (1976) Ai No Korîda

IMDb: 6.6

Özet: Şimdilerde bir hizmetçi olarak çalışan kadın, eski kimliğinin izlerinden bir türlü kurtulamaz. Bir süre sonra ise duygularını daha fazla bastıramaz ve işvereniyle yasak ve ateşli bir ilişki yaşamaya başlar.

Oyuncular: Tatsuya Fuji, Eiko Matsuda, Aoi Nakajima

Yönetmen: Nagisa Ôshima

5. Deccal (2009) Antichrist

Görmek İçin Tıklayın

IMDb: 6.6

Özet: Evli bir çift, birlikte oldukları sırada yanlarındaki odadaki küçük oğulları pencereden düşer. Bu travmanın ardından perişan olan anne ve baba çocuklarının yaralarını sarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Bir süre sonra oğullarının korkularıyla yüzleşmesi gerektiğine karar verirler ve onu ormandaki bir kulübeye götürürler. Oraya vardıklarında ise her şey ters teper. Anne, büyük bir öfke nöbeti geçirir ve kocasına cinsel şiddet uygulamaya başlar.

Oyuncular: Willem Dafoe, Charlotte Gainsbourg, Storm Acheche Sahlstrøm

Yönetmen: Lars von Trier

4. Idioterne (1998)

IMDb: 6.8

Özet: Karen, zihinsel engelli gibi görünen bir grup insanın arasına girip onlarla kaynaşır. Ancak bir süre sonra onların göründükleri gibi olmadıklarını fark eden Karen, kendisini hiç de planlamadığı bir durumun içinde bulacaktır.

Oyuncular: Bodil Jørgensen, Jens Albinus, Anne Louise Hassing

Yönetmen: Lars von Trier

3. Sevgili (1992) L’amant

IMDb: 6.9

Özet: 1920’lerin sömürge Çin’inde yaşayan güzel bir kadın, saygın bir ailenin oğlu ile tanışır. Kendi toplumlarının ahlak kurallarına aykırı davranan bu şehvetli çift, ateşli bir ilişkiye başlar. Onların sahip olduğu bu güçlü aşk, toplumun baskılarına karşı ne kadar dayanabilecektir?

Oyuncular: Jane March, Tony Ka Fai Leung, Jeanne Moreau

Yönetmen: Jean-Jacques Annaud

2. Nymphomaniac: Vol I (2013)

IMDb: 6.9

Özet: Nemfomanyak bir kadın olan Joe’yu merkezine alan film, ana karakterleri doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor.

Oyuncular: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin

Yönetmen: Lars von Trier

1. Göldeki Yabancı (2013) L’inconnu du Lac

IMDb: 6.9

Özet: ‘L’inconnu du Lac’ filmi, Frank’in, çekici ve tehlikeli bir adam olan Michel’a karşı beslediği tutkulu aşk hikayesine odaklanıyor. 

Oyuncular: Pierre Deladonchamps, Christophe Paou, Patrick d’Assumçao

Yönetmen: Alain Guiraudie

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle