• Ana Sayfa
  • Sinema
  • Oyunseverlere İlaç Gibi Gelecek Haber: Ünlü Oyun Serisi BioShock Netflix Filmi Oluyor!

Oyunseverlere İlaç Gibi Gelecek Haber: Ünlü Oyun Serisi BioShock Netflix Filmi Oluyor!

 Oyunseverlere İlaç Gibi Gelecek Haber: Ünlü Oyun Serisi BioShock Netflix Filmi Oluyor!
Okunuyor Oyunseverlere İlaç Gibi Gelecek Haber: Ünlü Oyun Serisi BioShock Netflix Filmi Oluyor!

Video oyunlarının günden güne büyüyen popülaritesi sinemaya da yansıdı. Çok sevilen ‘Bio Shock’ oyununun filme uyarlanacağını açıklayan Netflix, oyun severleri oldukça mutlu etti.

Bio Shock 1, BioShock 2 ve BioShock Infinite gibi oyunlardan oluşan uzun soluklu bir seriye sahip popüler video oyunu BioShock, Netflix tarafından filme uyarlanmaya hazırlanıyor. Seriden bu iki oyun hikayesini ekranlara taşıyacak yeni yapımı Netflix, Salı günü duyurmuştu.

Oyunların giderek birçok sektöre olan olumlu yansımaları nedeniyle sinema sektörü de bu pastadan payını alıyor. Yeni oyun filmi 2K ve Take-Two Interactive ortaklığında çekilecek ve henüz hazırlık aşamasında olduğu söyleniyor.

Netflix’in büyük bir heyecanla hayranlarına duyurduğu yeni film de, tıpkı oyun gibi, bir bilim kurgu filmi olması bekleniyor. Örneğin Bio Shock Infinite 1912 yılında, ana karakter Booker DeWitt’in macera dolu hikayesine değiniyordu.

Netflix’ten henüz hikaye ile ilgili net bir bilgi gelmemesine karşın oyunu oynayanlar filmin hikayesi için oldukça merak duyuyor. Önümüzdeki günlerde gelen açıklamaları sizlerle paylaşacağız.

Sizce oyun ve filmin hikayesi benzer mi olacak?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle