• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Fatura Tepkisi: ‘Milletimiz Yüzüstü Bırakıldı’

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Fatura Tepkisi: ‘Milletimiz Yüzüstü Bırakıldı’

 Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Fatura Tepkisi: ‘Milletimiz Yüzüstü Bırakıldı’
Okunuyor Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Fatura Tepkisi: ‘Milletimiz Yüzüstü Bırakıldı’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine Toplantısı sonrası faturalara ilişkin yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası yeni elektrik tarifeleriyle ilgili açıklama yaptı.

Erdoğan’ın sözlerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından tepki gösterdi. ”Günlerdir bile isteye, göz göre göre beklentiye sokulan milletimiz, bir kez daha elektrik faturalarında yüz üstü bırakılmıştır” diyen Kılıçdaroğlu, ”Milletimize söz verdim; bu mücadelemin sonu değil, daha başlangıcı” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkan Erdoğan bugün Kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada elektrik tarifeleriyle ilgili yeni kararlar alındığını duyurdu. Erdoğan konut tarifilerine ilişkin ‘Vatandaşlarımız lehine yeniden değerlendirilecektir’ açıklamasını yapmakla yetindi.

Erdoğan esnaf için de kademeli tarife uygulanacağını, ayrıca dernek, vakıf ve cemevlerinin konut statüsüne alınacağını bildirdi.

Erdoğan ayrıca enerji fiyatlarındaki artışın sadece Türkiye’ye mahsus olmadığını, Türkiye’nin en uygun fiyatlardan hizmet veren ülkelerden olduğunu söyledi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle