• Ana Sayfa
  • Haber
  • Memleket Partisi İl Başkanları Twitter’daki Sesli Görüşmede Birbirlerine Ağır Küfürler Etti!

Memleket Partisi İl Başkanları Twitter’daki Sesli Görüşmede Birbirlerine Ağır Küfürler Etti!

 Memleket Partisi İl Başkanları Twitter’daki Sesli Görüşmede Birbirlerine Ağır Küfürler Etti!
Okunuyor Memleket Partisi İl Başkanları Twitter’daki Sesli Görüşmede Birbirlerine Ağır Küfürler Etti!

Muharrem İnce’nin başkanlığında kurulan Memleket Partisi’nde tartışma büyüyor. Memleket Partisi İl Başkanları, Twitter’da ‘Memleket Gündemi’ başlıklı sesli sohbet odasında birbirlerine küfür etti…

Twitter’ın bir süre önce platforma getirdiği özellikle özellikle mobil uygulama aracılığıyla sesli sohbet odaları oluşturulabiliyor. Sohbet odaları herkese açık oluyor ve herkes katılabiliyor.

Sohbet odaları siyasi isimler tarafından da kullanılıyor ve hararetli tartışmalara sahne oluyor.

Son olarak Muharrem İnce’nin kurucusu olduğu Memleket Partisi’nin İl Başkanları, Memleket Gündemi başlıklı bir sohbet odasında bir araya geldi.

Tolgahan Erdoğan tarafından dün gece açılan sohbet odasında parti içi tartışmalar yapılırken, konuşma hakkı alan Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş bir anda küfürler savurmaya başladı.

Tolgahan Erdoğan’ı hedef alarak konuşmasına başlayan Serhat Can Eş, “Sen Ankara’ya perşembe günü geleceksin, senin kafanı ezeceğim” dedi.

Eş, daha sonra Erdoğan’a sinkaflı ağır küfürler savurdu.

Sen bir o. çocuğusun, senin a. koyacağım… Köpek oğlu köpek, s.ktirin gidin lan a.ına koduğumun bebeleri… Senin kafanı ezerim, sen kimsin lan… Perşembe günü Ankara’ya geleceksin sen. Köpek, şerefsiz, haysiyetsiz…

O anlar:

???? Uyarı: Küfür içerir!

Hararetli konuşmalar tepkilere neden oldu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle