• Ana Sayfa
  • Haber
  • Su İsteme Bahanesiyle Eve Girmişler: Yaşlı Kadın Oğlunun Arkadaşları Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürülmüş

Su İsteme Bahanesiyle Eve Girmişler: Yaşlı Kadın Oğlunun Arkadaşları Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürülmüş

 Su İsteme Bahanesiyle Eve Girmişler: Yaşlı Kadın Oğlunun Arkadaşları Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürülmüş
Okunuyor Su İsteme Bahanesiyle Eve Girmişler: Yaşlı Kadın Oğlunun Arkadaşları Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürülmüş

Afyonkarahisar’da evinde boğazı kesilmiş halde bulunan kadınla ilgili korkunç gerçek ortaya çıktı. Kadının katil zanlılarının oğlunun arkadaşları olduğu, talihsiz kadını maket bıçağı ile öldürdükleri tespit edildi. Katil zanlılarının kumar sitelerine olan borçlarını ödemek için su isteme bahanesi ile kadının evine girdikleri ve 15 bin TL ile bir çeyrek altını aldıktan sonra kadının boğazını kestikleri belirtildi.

Kan donduran olay, 25 Ocak günü Bayat ilçesi Hürriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 58 yaşındaki Hacer Evlice, evinde boğazı kesilmiş vaziyette bulundu. Polis ekiplerinin ilk incelemelerinde kadının boğazının kesildiği ve evinin dağıtıldığı tespit edildi. Olayın ardından soruşturma kapsamında kadının oğlu A.E. ile kayınbiraderi B.E. tutuklandı.

470 saatlik kamera görüntüleri izlendi

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Yaklaşık 470 saatlik kamera görüntülerini izleyen polis ekipleri ardından Fatih A. (32), Emre K. (31) ve Muhammet Ç. (33) isimli şahısları gözaltına aldı. Cinayet gecesini anlatan şüpheliler olayın 13 Ocak akşamı saat 17.30’da gerçekleştiğini itiraf etti.

Biri gözcülük yapmış

Şüpheliler ifadelerinde her şeyi itiraf ederken, şüphelilerden Fatih A.’nın su isteme bahanesi ile kadın tek olduğu sırada eve girdiğini ve Evlice’nin boğazını maket bıçağı ile kestiğini söyledikleri öne sürüldü. Ardından şüphelilerin evde bulunan 15 bin TL ve 1 adet çeyrek altını alarak kaçtıkları kaydedildi.

Olayda Emre K.’nin gözcülük yaptığı, Muhammet Ç.’nin ise kadının boğazının kesilerek öldürülmesi sonrası evde parayı arayarak bulma aşamasında Fatih A.’ya yardım ettiği belirtildi.

Kumar borcu nedeniyle cinayeti işlemişler

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle