• Ana Sayfa
  • Haber
  • İşkence Şüphelisi İşi Çözmüş! Eşofmanla Yakalanmıştı, Adliyeye Böyle Gitti

İşkence Şüphelisi İşi Çözmüş! Eşofmanla Yakalanmıştı, Adliyeye Böyle Gitti

 İşkence Şüphelisi İşi Çözmüş! Eşofmanla Yakalanmıştı, Adliyeye Böyle Gitti
Okunuyor İşkence Şüphelisi İşi Çözmüş! Eşofmanla Yakalanmıştı, Adliyeye Böyle Gitti

Bursa’da alıkoyduğu bir genci dövüp ağzına tabancanın namlusunu sokan, mermi yutturup gecelik giydiren Yaşar Çakıcı adliyeye sevk edildi. Evinde eşofmanla gözaltına alınan Yaşar Çakıcı’nın sevki sırasında takım elbise giyip kravat taktığı görüldü.

Olay 10 Şubat günü Bursa’nın Yıldırım ilçesinde yaşandı. Gamze Ü. isimli kızı seven E.M. (26) ile Yaşar Çakıcı, (30) aralarındaki husumeti çözmek için bir araya geldi. E.M. arkadaşı M.Ş. ile birlikte Yaşar Çakıcı’nın evine gitti. 

Burada taraflar arasında tartışma çıktı. Yaşar Çakıcı, yanındaki Bekir T. ve Gökhan Y. ile birlikte E.M. ve M.Ş.’nin ellerini kelepçeleyip ayaklarını bağlayarak ağzını bantladıktan sonra yere yatırarak tekme ve yumruklarla dövdü. 

Bu sırada Yaşar Çakıcı belinden çıkardığı tabancayı, E.M.’nin ağzına sokup tehdit etti ve mermi yutturdu. Şüpheliler, kıyafetlerini çıkardıkları E.M.’ye kadın elbisesi giydirdi. O anları da M.Ş.’ye tehditle cep telefonu kamerasıyla kaydettirdi.

Eve baskın düzenlendi

Yaşar Çakıcı’nın, sosyal medya hesabından paylaştığı işkence görüntülerini izleyen E.M.’nin arkadaşları, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Çakıcı’nın evine baskın yaptı. 

E.M. ile M.Ş.’yi kurtaran polis, Yaşar Çakıcı’yı ise gözaltına aldı. Ekipler, bir süre sonra da Bekir T. ve Gökhan Y. ile bu sırada aynı evde bulunan Gamze Ü.’yü yakaladı. Görüntüleri çektiği tespit edilen M.Ş. de gözaltına alındı.

‘Eskici’ olan soyadını 3 yıl önce Çakıcı olarak değiştirdiği belirlenen Yaşar Çakıcı ile diğer 4 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Eşofmanıyla gözaltına alındı, adliyeye takım elbiseyle gitti

Evinde eşofmanıyla gözaltına alınan Yaşar Çakıcı’nın sevk sırasında takım elbise ve kravatlı olduğu görüldü.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle