• Ana Sayfa
  • Haber
  • Boris Johnson’ın Yeni Yardımcısının Müstehcen Filmi Ortaya Çıktı

Boris Johnson’ın Yeni Yardımcısının Müstehcen Filmi Ortaya Çıktı

 Boris Johnson’ın Yeni Yardımcısının Müstehcen Filmi Ortaya Çıktı
Okunuyor Boris Johnson’ın Yeni Yardımcısının Müstehcen Filmi Ortaya Çıktı

İngiltere’de Kovid-19 kısıtlamalarının en sıkı olduğu dönemde Başbakanlık Konutu’nda düzenlenen partilere katıldığı tespit edilen ve kurmayları ve bakanlarında revizyona giren Başbakan Boris Johnson’ın yardımcısı olarak seçilen 41 yaşındaki Joy Morrissey’in düşük bütçeli müstehcen bir komedide rol aldığı ortaya çıktı.

41 yaşındaki Morrissey’nin 2009 yılında Geek Mythology isimli filmde oynadığı ortaya çıktı. Sinema endüstrisinin düşük bütçeli yapımları tanımlayan B-sınıfı film kategorisindeki müstehcen filmin bir sahnesinde Morrissey, birlikte rol aldığı aktörün sırtına çıkıyor.

İnternet üzerinden filmi izleyenler ve eleştirmenler 90 dakikalık filmdeki Morrissey’nin performansını beğenmediklerini söyledi. ????

Başbakan Johnson’ın “gözü ve kulakları” olacak Morrissey’nin rol aldığı film hakkında, “Bu film tam bir hayal kırıklığı. Keşke izlemeseymişim diyeceksiniz” yorumları yapıldı.

15 yıldır İngiliz vatandaşı

ABD’de dünyaya geldikten sonra Londra’ya ünlü eğitim kurumu London School of Economics‘de yüksek lisans yapmak için gelen Morrissey yaklaşık 15 yıldır İngiliz vatandaşı.

Johnson, tarafından parlamento özel sekreteri olarak görevlendirilen Morrissey bu atama sonrasında, “Bu göreve geldiğim için onur duydum. Pandemiden çıkarken yapılacak çok şey var” demişti.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle