• Ana Sayfa
  • Haber
  • Rehin Aldıkları 2 Gencin Ağzına Silah Dayayıp Kadın Elbisesi Giydirdiler

Rehin Aldıkları 2 Gencin Ağzına Silah Dayayıp Kadın Elbisesi Giydirdiler

 Rehin Aldıkları 2 Gencin Ağzına Silah Dayayıp Kadın Elbisesi Giydirdiler
Okunuyor Rehin Aldıkları 2 Gencin Ağzına Silah Dayayıp Kadın Elbisesi Giydirdiler

Bursa’da 3 kişilik grup, aralarında husumet bulunan 2 genci rehin alıp, ağızlarına silah dayadıktan sonra dövdü. İşkenceye maruz kalan gençlerden birine kadın elbisesi giydirilip, silah zoruyla mermi yutturuldu. Çeteye operasyon düzenleyen polis, 3 zanlıyı gözaltına aldı.

Olay, dün akşam saatlerinde Yıldırım ilçesi Karaağaç Mahallesi’nde meydana geldi. Y.Ç. ve yanındaki 2 arkadaşı aralarındaki kız arkadaş meselesi yüzünden husumet bulunan E.M.’yi ve bir başka genci zorla eve götürdü. Burada taraflar arasında tartışma çıktı.

 Y.Ç. ve arkadaşları, E.M.’nin ve diğer gencin ellerini ve ayaklarını bağlayıp ağzını bantladı. Y.Ç. ve arkadaşları yere yatırdıkları E.M.’yi ve diğer genci önce tekme ve yumruklarla dövdü.

Ağzına sokup tehdit etti

Daha sonra Y.Ç. belinden çıkardığı tabancayı E.M.’nin ve diğer gencin ağzına sokup tehdit etti. Tehdit sonrası Y.Ç. tabancanın şarjöründen çıkardığı mermiyi E.M.’ye yutturdu. 

Yaşananların ardından şüpheliler, kıyafetlerini çıkardıkları E.M.’ye kadın elbisesi giydirdi. Şüpheliler E.M.’ye ve diğer gence sabaha kadar yapılan işkence anlarını da cep telefonu kamerasıyla anbean kaydetti.

E.M.’nin arkadaşlarının ihbarı üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, harekete geçti. 

Y.Ç.’nin adresini tespit eden ekipler, bu sabah saatlerinde eve baskın yaptı. E.M. kurtarılırken, Y.Ç. ve diğer iki şüpheli polis tarafından yakalanıp, gözaltına alındı.

Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle