Marvel Yeni Film Kadrosuna Sürpriz Bir Oyuncu Dahil Etti!

 Marvel Yeni Film Kadrosuna Sürpriz Bir Oyuncu Dahil Etti!
Okunuyor Marvel Yeni Film Kadrosuna Sürpriz Bir Oyuncu Dahil Etti!

Iron Man, Spiderman, Thor, Hulk gibi sevilen karakterleri tanıdığımız Marvel film serilerine bir yenisi daha ekleniyor. Bu kez oyuncular arasında yeni sürpriz ve tanıdık bir isim de yer alıyor.

Marvel filmleri giderek çoğalmaya devam ediyor. Öyle ki hikayeler ve karakterler her kesimden insana hitap ederek gişe rekorları kırıyor. Yakın zamanda Sony’nin, kendi Marvel sinematik evrenini oluşturma girişimlerinde bulunduğunu görüyoruz.

Sony, Marvel’ın en sevilen karakterlerinden Spider-Man’in hikayesindeki kötü karakterlerin başrolde olduğu yeni filmlere odaklandı.

Venom, Morbius bu film projelerinden bazılarıydı. Şimdi ise sırada Kraven the Hunter var. Kraven’ı ilk kez Spider-Man çizgi romanlarında ve 90’lı yıllarda yayınlanan Spider-Man the Animated Series animasyonunda tanıdık.

Kraven cadı bir doktor tarafından hislerinin güçlenmesi için tedavi ediliyordu. Ancak bu tedavi onu daima genç kalacak şekilde kontrolünü kaybetmiş bir avcıya dönüştürmüştü.

Marvel yeni filminde hikayeye detaylı olarak yer verecek ve Kraver’ı, Kick-Ass ve Avengers: Age of Ultron gibi yapımlarda yer almış, Aaron Taylor-Johnson canlandıracaktı. Fakat kadro genişlemeye devam ediyor ve bomba haberler gelmeye devam ediyor.

Kraver’ın heyecanlı hikayesinde rol alacak isim, Cem Yılmaz’ın kankası dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Russell Crowe oldu. Filmle ilgili haber henüz bugün açıklandı ve Crowe’un rolü şimdilik belli değil. Ancak kulislerde Kraven’ın babasını canlandıracağı konuşuluyor.

Filmin yönetmenliğini J.C. Chandor üstlenirken, senaryosunu Art Marcum, Matt Holloway ve Richard Wenk kaleme alıyor. Daha evvel yeni filmi dolayısıyla rol arkadaşı Cem Yılmaz’ı tebrik eden Russel Crowe’a bizler de yeni projesinde başarılar diliyoruz!

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle