• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kurbanını Seks Vaadiyle Tuzağa Düşürüp Öldüren Genç Kadının Kan Donduran Öyküsü

Kurbanını Seks Vaadiyle Tuzağa Düşürüp Öldüren Genç Kadının Kan Donduran Öyküsü

 Kurbanını Seks Vaadiyle Tuzağa Düşürüp Öldüren Genç Kadının Kan Donduran Öyküsü
Okunuyor Kurbanını Seks Vaadiyle Tuzağa Düşürüp Öldüren Genç Kadının Kan Donduran Öyküsü

Cinsel ilişki tuzağı ile bir kişiyi öldüren 19 yaşındaki Sarah M. için Alman yargısı son sözünü söyledi. Genç kadının ABD’li seri katillere hayranlık duyduğu ve ‘Seri katil olarak tarihe geçmek istiyordum’ dediği ortaya çıktı.

Basına yansıyan bilgilere göre Sarah M., üç farklı flört sitesinde ‘Domina Cherry’ adını kullanarak sahte profiller oluşturdu. 241 erkekle iletişime geçen Sarah M., kendisine kurban olarak Iraklı Zayed E.’yi seçti ve onunla konuşmaya başladı.

Boynundan bıçakladı

38 yaşındaki Zayed E., 1 Mayıs 2021’de Bavyera’daki dairesinden aldığı Sarah M. tarafından araç kullandığı esnada boynundan bıçaklandı.

Sarah M., kısa sürede tutuklanırken Zayed E. ise üç hafta sonra hayatını kaybetti.

“İlkini öldürmek istiyorum, heyecanlıyım”

Cinayetin işlendiği gece Sarah M.’nin bir arkadaşına sesli mesaj göndererek “Şimdi dışarı çıkıyorum, ilkini öldürmek istiyorum. Heyecanlıyım. İşe yaraması için bana şans dile’ dediği ortaya çıktı.

Yargıç, genç kadının cinayet yöntemleri ile ilgili internette araştırma yaptığını da açıkladı.

“Seri katil olarak tarihe geçmek istiyordum”

Cinayetten iki ay önce borderline sendromu teşhisi konulan ve uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen Sarah M.’nin ‘İşlediğim cinayetlerle seri katil olarak tarihe geçmek istiyordum’ dediği belirtiliyor.

Seri katillere hayranlık duyuyormuş

Sarah M.’nin Amerikalı seri katiller Richard Ramirez ve Ted Bundy‘yi idolleştirdiği, her ikisinin de posterlerini yatak odasının duvarına astığı belirtiliyor. Hatta annesine yazdığı bir mektupta, 13 cinayetten ölüme mahkum edilen Ramirez’i öven ifadeler kullanmış.

Avcundaki pentagramı gösterdi

Geçtiğimiz çarşamba günü cinayetten suçlu bulunan Sarah M., 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 

Genç kadının aldığı cezaya yanıtı ise sol avcuna çizdiği ve satanistlerle özdeşleştirilen pentagram sembolünü göstermek oldu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle