• Ana Sayfa
  • Haber
  • Niğde’de Okullar Tatil mi? 11 Şubat 2022 Niğde’de Okul Var mı? Niğde Valiliği Açıklama Yaptı mı?

Niğde’de Okullar Tatil mi? 11 Şubat 2022 Niğde’de Okul Var mı? Niğde Valiliği Açıklama Yaptı mı?

 Niğde’de Okullar Tatil mi? 11 Şubat 2022 Niğde’de Okul Var mı? Niğde Valiliği Açıklama Yaptı mı?
Okunuyor Niğde’de Okullar Tatil mi? 11 Şubat 2022 Niğde’de Okul Var mı? Niğde Valiliği Açıklama Yaptı mı?

Meteoroloji’den ‘kar yağışı’ uyarısı gelmeye devam ediyor. Soğuk havaların etkili olmaya devam ettiği günlerde yoğun kar yağışları nedeniyle bazı yollar ulaşıma kapanırken, bazı illerde de valilikler kar tatili kararı alarak eğitime ara veriyorlar. Milyonlarca öğrenci ve öğrenci velisi, 11 Şubat Cuma günü okulların tatil olup olmadığını araştırıyor. Niğde’de valilik tarafından yapılan açıklama ile eğitime bugün kar tatili nedeniyle ara verilmişti. Niğde’de okulların tatil olup olmadığı yönünde bilgiler, gelen son dakika haberleri araştırılıyor. Peki Niğde’de yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Niğde’de okullar tatil mi edildi? İşte merak edilenler…

Kar yağışı yeniden etkisini sürdürmeye başladı. Olumsuz hava şartlarından dolayı Valilikler bir bir tatil kararı alıyor. Ülke de illere göre kar yağışları ve fırtınalar meydana geliyor.  Kar yağışı sebebiyle bazı il ve ilçelerde ise okullar tatil edildi. Niğde Valiliği bugün eğitime bir gün ara vermişi. Niğde’de yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Niğde’de okullar tatil mi edildi?

Niğde’de Okullar Tatil mi?

Niğde’de yoğun kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek amacıyla, Valilik kararıyla bugün il genelinde eğitime 1 gün ara verilmişti.

Niğde’de 11 Şubat Cuma günü okulların tatil olup olmadığına ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle