• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kurtlar Vadisi Oyuncusu Bahadır Ünlü İşlettiği Kafede Müşteriye Bıçakla Saldırdı

Kurtlar Vadisi Oyuncusu Bahadır Ünlü İşlettiği Kafede Müşteriye Bıçakla Saldırdı

 Kurtlar Vadisi Oyuncusu Bahadır Ünlü İşlettiği Kafede Müşteriye Bıçakla Saldırdı
Okunuyor Kurtlar Vadisi Oyuncusu Bahadır Ünlü İşlettiği Kafede Müşteriye Bıçakla Saldırdı

Yayınlandıkları döneme damga vuran Kurtlar Vadisi ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerle adını duyuran ünlü oyuncu Bahadır Ünlü, eşiyle birlikte işlettikleri kafeye gelen müşterilere bıçakla saldırdı. Bahadır Ünlü, olayın ardından o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşılan görüntüleri gören polis, ünlü oyuncuyu gözaltına aldı.

Sabah’ta yer alan habere göre, İstanbul Beyoğlu’nda oyuncu Bahadır Ünlü, eşinin çalıştığı restoranda, eşiyle tartıştığı öne sürülen müşterilere dehşet dolu anlar yaşattı. Ünlü, olay sırasında eline bıçak alıp müşterilerin üzerine yürüdü. Bıçağın sapıyla müşterisinin kafasına defalarca vurdu.

Kafasına bıçakla vurdu

20 Ocak günü meydana gelen olay iddialara göre şöyle yaşandı: Kafeye gelen müşteriler ile eşi arasında yaşanan tartışma sonrası Ünlü eline bir bıçak alıp müşterilerin üzerine yürüdü. Bununla da yetinmedi, oyuncu bıçağın sapıyla müşterisinin kafasına defalarca vurdu. Müşteri şikayetçi olmadı.

Ancak Ünlü o anların kamera görüntülerini alıp kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşınca Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti. Gözaltına alınan Ünlü, emniyette yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Oyuncu serbest kaldıktan sonra da kafasında elma ve kivi ezdiği videoları paylaştı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle