• Ana Sayfa
  • Haber
  • Çorumgaz Genel Müdürü’nden Ev Ekonomimizi Düzeltecek Tavsiye: ‘Evde Atletle Dolaşmamız Gerekmiyor

Çorumgaz Genel Müdürü’nden Ev Ekonomimizi Düzeltecek Tavsiye: ‘Evde Atletle Dolaşmamız Gerekmiyor

 Çorumgaz Genel Müdürü’nden Ev Ekonomimizi Düzeltecek Tavsiye: ‘Evde Atletle Dolaşmamız Gerekmiyor
Okunuyor Çorumgaz Genel Müdürü’nden Ev Ekonomimizi Düzeltecek Tavsiye: ‘Evde Atletle Dolaşmamız Gerekmiyor

Çorum’da yapılacak yatırımlar hakkında basın toplantısı düzenleyen Çorumgaz Genel Müdürü Kasım Kahraman, yüksek doğalgaz faturaları hakkındaki soruya, “Evde atletle dolaşmamız gerekmiyor. Üşümeyecek kadar üzerimizde bir şey olsun’ diye cevap verdi.

Sözcü’den İsmail Akduman’ın haberine göre, Çorumgaz Genel Müdürü Kasım Kahraman şirket binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantı sonrası ise yüksek doğalgaz faturaları hakkındaki sorulara cevap verdi.

Kasım Kahraman, yüksek faturalar ilgili soruya da şu yanıtı verdi:

‘Oda sıcaklıklarımızı 22 derecede tutabilirsek kullanmadığımız odaları 18 derece gibi bir sıcaklık yapabilirsek doğal gazı en verimli şekilde kullanmış olacağız diye düşünüyoruz. Bizim konfor sıcaklığımız çok yüksek. Biz sobanın yanından kalkmış gelmişiz. Sobanın yanında oturduğumuz zaman 26 derecede, kedi gibi uyukluyorduk orada. O rahatlığı biz istiyoruz ki aynı o konfor sıcaklıkta oturalım. Böyle bir sıcaklık yok. Bu zaten sağlık açısından da uygun değil. Oda sıcaklığı 22 santigrat derece. Yani evde atletle dolaşmamız gerekmiyor. Üşümeyecek kadar üzerimizde bir şey olsun.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle