• Ana Sayfa
  • Sinema
  • Yeni Projesi İçin Gün Sayan Bensu Soral’ın Partnerinin Kim Olacağı Belli Oldu!

Yeni Projesi İçin Gün Sayan Bensu Soral’ın Partnerinin Kim Olacağı Belli Oldu!

 Yeni Projesi İçin Gün Sayan Bensu Soral’ın Partnerinin Kim Olacağı Belli Oldu!
Okunuyor Yeni Projesi İçin Gün Sayan Bensu Soral’ın Partnerinin Kim Olacağı Belli Oldu!

Yeni projesi bir film olacak olan Bensu Soral’in bu gençlik konulu senaryoda partnerinin kim olacağı merak konusu. Hangi oyuncuya teklif gittiği ise sonunda netleşti.

Ünlü oyuncu Bensu Soral yakın zamanda yeni bir yapım ile hayranlarının karşısına çıkacak. “Çukur” ve “Cam Tavanlar” gibi projelerde sergilediği oyunculuk yeteneği ile yine oldukça beğenilecek işlerden birine imza atacağı düşünülüyor.

Kendisi gibi oyuncu olan bir ikizi olan Soral’ın “Cam Tavanlar” dizisinin ardından çekeceği yeni projesi oldukça merak ediliyordu. Soral’in bu kez karşımıza film projesinde çıkacağı açıklandı.

Bensu Soral OGM Pictures’ın “Özel Ders” adlı sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alacak. Oyuncunun partneri hakkında söylentiler çoğalırken henüz kesin bilgi verilmemişti.

Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini yapacağı filmde Soral liseli bir genç kızı oynayacak. Heyecanla beklenen partnerinin ise kim olduğu doğrulandı.

Aktarılan bilgilere göre rol için en son “Kardeşlerim” dizisinden rol alan Halit Özgür Sarı’ya teklif gitti. Fakat oyuncu şu sıralar askerliğini bedelli olarak yerine getiriyor. Sizce Soral’in partneri kim olacak?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle