• Ana Sayfa
  • Haber
  • Ünlü Fenomenler Josh Neuman ile Nicola Bellavia’yı Taşıyan Uçak Düştü: Hayatta Kalan Olmadı

Ünlü Fenomenler Josh Neuman ile Nicola Bellavia’yı Taşıyan Uçak Düştü: Hayatta Kalan Olmadı

 Ünlü Fenomenler Josh Neuman ile Nicola Bellavia’yı Taşıyan Uçak Düştü: Hayatta Kalan Olmadı
Okunuyor Ünlü Fenomenler Josh Neuman ile Nicola Bellavia’yı Taşıyan Uçak Düştü: Hayatta Kalan Olmadı

İzlanda’da geçtiğimiz günlerde düşen uçakta Amerikalı Youtuber Josh Neuman (22) ile Belçikalı fenomen Nicola Bellavia’nın (32) hayatını kaybeden 4 kişi arasında olduğu açıklandı.

İzlandalı yetkililer, 22 yaşındaki ünlü Amerikalı Youtuber Josh Neuman ile 32 yaşındaki Belçikalı influencer Nicola Bellavia’nın geçtiğimiz günlerde yaşanan uçak kazasında hayatını kaybeden 4 kişi arasında bulunduğunu doğruladı.

Kaza sonrası yaklaşık bin kişilik ekibin katıldığı arama kurtarma çalışmalarında Cessna C172 tipi küçük uçak, Reykjavik yakınlarındaki Thingvallavatn gölü dibinde bulunmuştu.

Macera ve gezi içerikleri üretiyorlardı

Davaya yakın kaynaklar İzlanda medyasına yaptıkları açıklamada ölenler arasında bulunan Amerikalı kurbanın YouTube’da bir milyondan fazla takipçisi olan macera videoları çeken 22 yaşındaki Josh Neuman.

Hayatını kaybeden 4 kişi arasında bulunan Belçikalı kurban ise YouTube ve Instagram’daki gezi fotoğraf ve görüntüleriyle bilinen Nicola Bellavia.

İzlanda’da içindeki 4 kişiyle düşen küçük uçağın enkazı başkent Reykjavik’un 50 kilometre doğusundaki Thingvallavatn Gölü’nde bulunmuştu.

Uçakta pilotla birlikte 27 yaşındaki bir Hollandalı da hayatını kaybetti. Uçağın pilotunun da İzlanda’nın tanınmış hava fotoğrafçısı Haraldur Diego olduğu belirtilmişti.

Sivil havacılık yetkilileri, uçağın yerel saatle 23.00 sularında Thingvellir Ulusal Parkı bölgesinde radardan kaybolduğu bilgisini paylaşmıştı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle