• Ana Sayfa
  • Haber
  • Ankara Valiliği’nden Uyarı Geldi! Ankara’da Kar Ne Zaman Yağacak?

Ankara Valiliği’nden Uyarı Geldi! Ankara’da Kar Ne Zaman Yağacak?

 Ankara Valiliği’nden Uyarı Geldi! Ankara’da Kar Ne Zaman Yağacak?
Okunuyor Ankara Valiliği’nden Uyarı Geldi! Ankara’da Kar Ne Zaman Yağacak?

Başkent Ankara’da soğuk havalar etkisini sürdürmeye devam ediyor. Ankara’da yaşayan vatandaşlar ‘Ankara’da kar ne zaman yağacak?’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Kendilerini nasıl bir havanın beklediğini merak edenler arama motorlarına yöneldi. Ankara Valiliği, akşam saatlerinden itibaren sağanak ile karla karışık yağmur etkili olmasının beklendiği duyurdu. İşte tüm detaylar…

Kış mevsiminin kendini iyice hissettirdiği bu günlerde Başkent Ankara’da, soğuk havalar etkisini sürdürüyor. Olumsuz hava şartlarından etkilenmek istemeyen vatandaşlar  ‘Ankara’da kar ne zaman yağacak?’ sorusunun yanıtını arıyor. Ankara Valiliği, akşam saatlerinden itibaren sağanak ile karla karışık yağmur etkili olmasının beklendiği, dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Ankara’da Kar Ne Zaman Yağacak?

Ankara Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, ‘Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; Ankara’da bu akşam saatlerinden itibaren genelde yağmur ve sağanak, zamanla karla karışık yağmur ve yüksek kesimlerde kar şeklinde yağış bekleniyor. Yarın sabah saatlerine kadar orta kuvvette devam edecek yağışlardan dolayı meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kamuoyunun bilgisine sunulur’ ifadeleri yer aldı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle