• Ana Sayfa
  • Haber
  • Hırsızdan İş Yeri Sahibine Not: ‘Hakkını Helal Et Abilerin Gülü’

Hırsızdan İş Yeri Sahibine Not: ‘Hakkını Helal Et Abilerin Gülü’

 Hırsızdan İş Yeri Sahibine Not: ‘Hakkını Helal Et Abilerin Gülü’
Okunuyor Hırsızdan İş Yeri Sahibine Not: ‘Hakkını Helal Et Abilerin Gülü’

Antalya’da girdiği iş yerinde kahvaltı yapıp, banyo ve mutfaktaki su bataryaları ile muslukları çalan şüpheli, ‘Patron abi kusura bakma. Ofisine gizli girdim, çok açım. Muslukları ve dolaptan birkaç eşya aldım. Hakkını helal et abilerin gülü’ yazılı not bıraktı.

Antalya’daki Olay, 2 Şubat günü saat 04.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Kızılırmak Caddesi’nde meydana geldi. Çatı katından Hakan Düzgünkaya’ya ait iş yerine giren hırsızlık şüphelisi, önce kahvaltı yaptı. Ardından banyo ve mutfaktaki su bataryaları ile muslukları çalan şüpheli, su ısıtıcısı ve yemek yapmakta kullanılan elektrikli tencereyi aldı. Bunları bir poşete koyan şüpheli, bir çalışana ait montu da üzerine giydi. Şüpheli iş yerinden çıkmadan önce, ‘Patron abi kusura bakma. Ofisine gizli girdim, çok açım. Muslukları ve dolaptan birkaç eşya aldım. Hakkını helal et abilerin gülü’ yazılı not bıraktı.

“Keşke hırsızlık yapmadan gelip, istese verirdim”

Hırsızlığı sabah iş yerine gelen çalışan fark edip, polise bildirdi. Adrese sevk edilen ekipler, kimliğini belirlediği şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Hırsızın kendisine bıraktığı notu görünce şaşırdığını belirten Hakan Düzgünkaya, ‘Önce şaka yapılıyor sandım. Gerçeği öğrenince şok oldum. Keşke hırsızlık yapmadan gelip, istese verirdim. Bir de bana not bırakıp, helallik istemiş. Şaka gibi’ dedi.

Bu arada, şüphelinin iş yerine girip çıkması güvenlik kameralarına yansıdı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle