• Ana Sayfa
  • Haber
  • 4 Şubat Korona Tablosu Açıklandı! Türkiye’de Bugün Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

4 Şubat Korona Tablosu Açıklandı! Türkiye’de Bugün Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

 4 Şubat Korona Tablosu Açıklandı! Türkiye’de Bugün Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?
Okunuyor 4 Şubat Korona Tablosu Açıklandı! Türkiye’de Bugün Koronavirüs Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

Şubat ayının ilk haftasında koronavirüs vaka sayıları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Türkiye ilk olarak 15 Mart 2020 yılında görülen koronavirüs vakası yayılarak devam ediyor. Bazı dönemlerde ve aşılama çalışmalarının hızlanmasıyla etkisini kaybeden koronavirüs yeni varyantların çıkmasıyla tekrardan artmaya başladı. Vatandaşlar ülkemizde koronavirüsün son durumunu koronavirüs tablosundan her gün takip ediyor. Son çıkan Omicron  varyantı  ise salgının hızla yayılmasına neden oldu. Peki 4 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı mı? 4 Şubat koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs vefat sayısı kaç? İşte güncel koronavirüs tablosuna dair tüm detaylar…

Türkiye’de günlük koronavirüs verileri her gün Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarla paylaşılıyor. Birçok kişi 4 Şubat koronavirüs tablosunun açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor. İşte 4 Şubat güncel vefat ve vaka sayısına dair son bilgiler…

4 Şubat Koronavirüs Tablosu Açıklandı mı? Vefat ve Vaka Sayısı Kaç Oldu?

Sağlık Bakanlığı her gün güncel koronavirüs verilerini internet sitesinden paylaşıyor. Beklenen 4 Şubat koronavirüs tablosu ise paylaşıldı. Buna göre Türkiye’de son 24 saatte 111 bin 157 yeni vaka tespit edildi, 248 kişi ise hayatını kaybetti.

4 Şubat Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Koca ‘Vefat sayılarımız yüksek. Omicron varyantının kolay yayılmasına bağlı olarak vaka sayılarının artışı, özellikle ağır kronik hastalarda ve kronik hastalığı olan yaşlılarda, direnç düzeylerinin düşük olması sebebiyle ölüme yol açıyor. Aşılarımızı yaptırmalı, kendimizi korumalıyız.’ dedi.

Dün Vaka ve Vefat Sayısı Kaç Oldu?

Sağlık Bakanlığı her gün resmi web sitesi üzerinden güncel koronavirüs tablosunu yayınlıyor. Dün açıklanan 3 Şubat koronavirüs tablosuna göre 107 bin 530 yeni vaka tespit edildi ve 233 kişi vefat etti.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle