• Ana Sayfa
  • Haber
  • 3 Şubat 2022 İSKİ Su Kesintisi Listesi: İSKİ Su Kesintisi Hangi İlçelerde Olacak? Sular Ne Zaman Gelecek?

3 Şubat 2022 İSKİ Su Kesintisi Listesi: İSKİ Su Kesintisi Hangi İlçelerde Olacak? Sular Ne Zaman Gelecek?

 3 Şubat 2022 İSKİ Su Kesintisi Listesi: İSKİ Su Kesintisi Hangi İlçelerde Olacak? Sular Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor 3 Şubat 2022 İSKİ Su Kesintisi Listesi: İSKİ Su Kesintisi Hangi İlçelerde Olacak? Sular Ne Zaman Gelecek?

İSKİ, arıza ya da planlı bakım sebebiyle şehirde su kesintisi yapabiliyor. İl genelinde su kesintisi yaşanacak ilçeleri İSKİ, vatandaşlara internet siteleri üzerinden duyuruyor. İstanbul’da arıza ve bakım sebebiyle su kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahallelere ilişkin bilgiye vatandaşlar anlık olarak ulaşabiliyor. Peki 3 Şubat Perşembe günü İstanbul’da su kesintisi yaşanacak mı? Hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? İşte 3 Şubat  İSKİ Su Kesintisi Listesi…

Soğuk ve yağışlı hava sebebi ile evlerinde daha fazla vakit geçiren vatandaşlar İstanbul’da bugün su kesintisi olup olmayacağı hakkında araştırmalarda bulunuyor. Su kesintisi yaşayan vatandaşlar ise ‘Sular ne zaman gelecek?’ sorusuna cevap arıyor. İstanbul’da oluşan ve oluşacak tüm su kesintileri İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından web sitesinde anlık olarak yayınlanıyor. Bu sayede vatandaşlar kesintinin neden kaynaklandığını ve ne zaman sona ereceğini öğrenebiliyor. Peki, İstanbul’da hangi ilçelerde gitti, sular ne zaman gelecek, neden gitti? İşte detaylar..

3 Şubat İSKİ Su Kesintisi Listesi

Arıza Kesintiİlçe : BahçelievlerEtkilenen Mahalleler : Zafer Mah,Çobançeşme Mah,Fevzi Çakmak Mah,Yenibosna Merkez MahArıza Sebebi : 800 Mm Çaplı Ana İsale Hattı ArızasıAçıklama : Bahçelievler-Kocasinan 800 Mm Lik İsale Hattında Arıza Giderme Çalışmaları Yapılmaktadır.Başlama Tarihi : 03.02.2022 05:52Bitiş Tarihi : Çalışmanın tahmini olarak 3.2.2022 tarihinde saat 18:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Arıza Kesintiİlçe : BağcılarEtkilenen Mahalleler : Mahmutbey Mah,Bağlar Mah,15 Temmuz MahArıza Sebebi : 800 Mm Çaplı Ana İsale Hattı ArızasıAçıklama : Bahçelievler-Kocasinan 800 Mm Lik İsale Hattında Arıza Giderme Çalışmaları Yapılmaktadır.Başlama Tarihi : 03.02.2022 05:52Bitiş Tarihi : Çalışmanın tahmini olarak 3.2.2022 tarihinde saat 18:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İSKİ Arıza Sorgulama Ekranı

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle