Kung Fu Panda Hayranlarına Müjde: Kung Fu Panda 4 Geliyor!

 Kung Fu Panda Hayranlarına Müjde: Kung Fu Panda 4 Geliyor!
Okunuyor Kung Fu Panda Hayranlarına Müjde: Kung Fu Panda 4 Geliyor!

Dünya çapında izleyici kitlesi olan Kung Fu Panda serisinin yeni filmi Kung Fu Panda 4 çıkacak mı, sorusuna sonunda heyecanlı haber geldi. Yeni film hakkında olumlu dedikodular yayılmaya başladı. Peki ne zaman vizyona girecek, hikayede neler olacak hepsi yazımızda!

Kung Fu Panda serisi en sevilen animasyonların başında geliyor. Üç filmin ardından yeni film ne zaman gelecek sorusu, hayranların kafasını epeydir meşgul ediyordu ki sevindiren haber geldi.

Serinin yapımcı ve yönetmenleri Kung Fu Panda 4 hakkında birçok röportaj verdi. Öyle görünüyor ki yeni film çıkacak. Peki ne zaman?

Serinin yeni filminin vizyon tarihi hakkında bir şey söylemek zor çünkü pandemi süreci Kung Fu Panda 4 filmini de vurdu.

Serinin yardımcı yönetmenlerinden olan Jennifer Yuh Nelson, tüm Kung Fu Panda filmlerini bir mücevher gibi işlediklerini ve bir kolyeye dönüştürmek istediklerini belirtiyor. Ek olarak, serinin yardımcı yönetmenlerinden olan Alessandro Carloni, bütün filmlerin sonunu açık uçlu bıraktıklarını ve böylece herkesin devam filmine hazır olmasını istediklerini belirtiyor.

Peki hikaye nasıl olacak, diye soruyorsanız…

Sevimli pandamız Po, son filmde gerçek babası ile tanışmış ve gerçek ailesinin yaşadığı pandalar diyarına gitmişti. Böyle güzel bir buluşma ile tamamlanmış olan üçleme devam edecekse karşımıza bir aile hikayesi çıkacak gibi görünüyor.

Özetle pandalar arasına dönen Po, bu sefer de onlar arasında bir uyum mücadelesi gösterecek!

Kung Fu Panda serisinin her yeni filminde karşımıza çıkan ana karakterleri çok sevdik. Kung Fu Panda 4 filminde de sevilen ana karakterlerin yanı sıra pek çok yeni karakterlerle karşılaşacağız.

Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Jackie Chan gibi pek çok usta isim tarafından seslendirilen karakterlerin yeni filmde de aynı sanatçılar tarafından seslendirileceği düşünülüyor. Fakat yeni filmde bir sürpriz var…

Hayran teorilerine göre Kung Fu Panda 4 filminde karşımıza Akuma isimli bir kötü karakter çıkacak ve bu karakter ünlü rapçi Eminem tarafından seslendirilecek.

Oldukça heyecan verici olacak gibi görünüyor!

Kung Fu Panda 4 fragmanı ve vizyon tarihi ise için resmi bir açıklama, fragman ya da vizyon tarihi verilmedi. 2022 yılının yaz aylarında ya da son aylarında Kung Fu Panda 4 filmi ile buluşmamız bekleniyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle