• Ana Sayfa
  • Haber
  • Dünya Sahnesinde! TOGG, Las Vegas’taki Consumer Electronic Show Fuarı’nda Sergilendi

Dünya Sahnesinde! TOGG, Las Vegas’taki Consumer Electronic Show Fuarı’nda Sergilendi

 Dünya Sahnesinde! TOGG, Las Vegas’taki Consumer Electronic Show Fuarı’nda Sergilendi
Okunuyor Dünya Sahnesinde! TOGG, Las Vegas’taki Consumer Electronic Show Fuarı’nda Sergilendi

ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de TOGG otomobili ilk kez uluslararası sahnede yer almaya başladı.

Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası TOGG, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de (Consumer Electronics Show) yeniliklerini ve ilklerini dünya kamuoyuyla paylaştı.

TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş basın toplantısında açıklamalarda bulundu…

Sabah’tan Dilek Güngör’ün haberine göre, Karakaş ‘Kendimizi bir teknoloji şirket olarak tanımlıyoruz. O nedenle teknolojideki en son yeniliklerin ve ilklerin buluşma noktası olan CES’teyiz’ ifadelerini kullandı. 

Otomotiv endüstrisinin büyük bir hızla mobilite ekosistemine dönüştüğünü belirten Karakaş, ‘Değişen kullanıcı beklentileri doğrultusunda telefonda yaşanan dönüşüm, bugün otomotivde yaşanıyor. Yakın gelecekte büyük olan değil daha çevik, yaratıcı, iş birliğine açık, kullanıcı odaklı organizasyonlar başarılı olacak. Bu alandaki yarış da henüz başlıyor ve bu yarışın içinde biz de varız. Üstelik avantajlıyız çünkü biz bu dünyanın içine doğduk’ diye konuştu.

Tanıtımdan objektiflere yansıyan bazı fotoğraflar şöyle ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle