• Ana Sayfa
  • Haber
  • Cem Küçük AKP’ye Seslendi: ‘Hükümeti Destekleyen Vatandaşlar da Moralman Yıkıldılar’

Cem Küçük AKP’ye Seslendi: ‘Hükümeti Destekleyen Vatandaşlar da Moralman Yıkıldılar’

 Cem Küçük AKP’ye Seslendi: ‘Hükümeti Destekleyen Vatandaşlar da Moralman Yıkıldılar’
Okunuyor Cem Küçük AKP’ye Seslendi: ‘Hükümeti Destekleyen Vatandaşlar da Moralman Yıkıldılar’

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, ‘AK Parti sokağa iyi bakmalı. 2021 Ağustos’undan beri sıkıntı var. Ekonomide tam kontrol hala sağlanamadı’ değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye gazetesi yazarı Küçük, bugünkü yazısında, TGRT Haber’de sunduğu programda, izleyicilerden AK Parti’nin ekonomi politikasına yönelik olumsuz mesajlar aldığını belirtti.

Küçük, yazısında, ‘AK Parti tam kanayan yarayı durduruyor. Ama sonra kanama tekrar başlıyor. Tam oldu derken bir yerden açık veriliyor. Bu ikilem hali, bu sürüncemede kalma pek iyi değil. Herkes ekonomiyle yatıp ekonomiyle kalkıyor. Şu an için ikinci bir gündem yok. AK Parti sokağa iyi bakmalı. 2021 Ağustos’undan beri sıkıntı var. Ekonomide tam kontrol hala sağlanamadı’ değerlendirmesinde bulundu.

Küçük, yazısına şöyle devam etti:

‘Bizler dünyada olup biteni görüyoruz. Sokaklar da görüyor. Enerji maliyetleri arttı. Lojistik arttı. Enflasyon birçok yerde var. Pandeminin getirdiği zorluklar ve sıkıntıların herkes farkında. İnsanlar market, gıda, ulaşım vb. fiyatlarının artmasını normal görmüyor ama ‘hükûmet gelirleri artırır’ diye bekliyor.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle