• Ana Sayfa
  • Sinema
  • 2022’de Bu Dizileri Tek Gecede Tüketeceksiniz: İşte 2022’de Ekranlara Gelecek 15 Netflix Orijinal Dizisi!

2022’de Bu Dizileri Tek Gecede Tüketeceksiniz: İşte 2022’de Ekranlara Gelecek 15 Netflix Orijinal Dizisi!

 2022’de Bu Dizileri Tek Gecede Tüketeceksiniz: İşte 2022’de Ekranlara Gelecek 15 Netflix Orijinal Dizisi!
Okunuyor 2022’de Bu Dizileri Tek Gecede Tüketeceksiniz: İşte 2022’de Ekranlara Gelecek 15 Netflix Orijinal Dizisi!

İşte 2022’de art arda izleyerek bir gecede bitireceğiniz 15 Netflix Orijinal dizisi!Not: Dizi açıklamalarında Netflix ve Beyazperde sitelerinden yardım alınmıştır.

Kaynak: https://www.indiewire.com/gallery/net…

15. The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window

Anna, kalbi kırık bir kadındır. Monoton bir yaşam süren Anna, her gün elinde şarabıyla evinin penceresinden akıp geçen hayatı izler. Sokağın karşısına yakışıklı bir komşu ve sevimli kızı taşındığında Anna, bu durumu hayatının değişeceğine dair bir umut ışığı olarak görür. Ancak onun hayatı, kanlı bir cinayete tanık olmasıyla bambaşka bir hâl alır. Anna’nın gördüğü korkunç cinayet gerçek midir?

14. Inventing Anna

Inventing Anna, mesleğinde kendisini kanıtlamaya çalışan bir gazeteciye odaklanıyor. Mesleğinde başarılı olan bir gazeteci, kendisini New York’un sosyetesinin hem kalbini hem de parasını çalan bir Instagram ünlüsünün peşine düşer. Sahte mirasçı Anna Delvey olayını araştıran gazeteci, Anna yargılanmayı beklerken onun gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışır.

13. The Sandman

Neil Gaiman’ın DC Comics Vertigo etiketiyle basılan Sandman çizgi romanları, ekran izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Netflix tarafından hayata geçirilen Sandman uyarlaması, live-action formatlı bir dizi olarak izleyici karşısına çıkacak. Uyarlamanın baş senaristliğini “Wonder Woman”ın eş senaristi Allan Heinberg üstlenecek.

12. Lost Ollie

William Joyce’un Ollie’s Odyssey isimli çocuk kitabından uyarlanan Lost Ollie, çaresizce sahibi ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan küçük çocuğu arayan kayıp bir oyuncağın hikâyesini konu ediyor.

11. Human Resources

Big Mouth’tan uyarlanan bu animasyon komedide, insan yaşamında önemli bir yere sahip olan Hormon Canavarları’nın, Utanç Büyücüleri’nin ve diğerlerinin öyküsü anlatılıyor.

10. Anatomy of a Scandal

Sarah Vaughan’ın kitabından uyarlanan gerilim dizisi, İngiliz ayrıcalıklı seçkin insanlar arasında bir cinsel rıza skandalını ve bu skandalın ardında kalan kadınları konu alıyor.

9. The Lincoln Lawyer

Michael Connelly’nin çok satan romanlarından uyarlanan bu dizide, gelenek karşıtı bir idealist, hukuk bürosunu Lincoln Town Car model arabasının arka koltuğunda işletir. Polisiye dizide, Manuel Garcia-Rulfo’yu başrolde izleyeceğiz.

8. The Pentaverate

Ya büyük bir amaç için çalışan gizli bir topluluk, Kara Veba salgınından bu yana dünyadaki önemli olayları kontrol ediyorsa? Bu politik komedi dizisinin yaratıcısı Mike Myers, aynı zamanda başrol olarak karşımıza çıkacak.

7. Resident Evil

T-virüsünün keşfinden yaklaşık otuz yıl sonrasına odaklanan Netflix dizisi, bir isyan Umbrella Corporation’ın karanlık sırlarını ortaya çıkarır. Aynı isimli korku serisinden uyarlanacak olan Resident Evil’ın başrolünde Lance Reddick yer alıyor.

6. Entergalactic

Kid Cudi’nin aynı isimli yeni konsept albümünden uyarlanan bu yetişkin animasyon antolojisi, aşkı keşfetme yolculuğunda genç bir adama odaklanıyor.

5. The Midnight Club

The Midnight Club, korkunç hikâyeler paylaşmak için gece yarısı bir araya gelmeye başlayan Rotterdam Home’daki ölümü bekleyen beş hastadan oluşan bir grubu takip ediyor. Bu ürpertici korku dizisi, The Haunting of Hill House, The Haunting of Bly Manor ve Midnight Mass gibi ses getiren mini dizilerin yönetmeni Mike Flanagan  tarafından yönetiliyor.

4. The Witcher: Blood Origin

Rivyalı Geralt’tan 1200 yıl önce, elflerin dünyasında geçen bu hikâyede, cavarların, insanların ve elflerin dünyaları birleşir ve ilk Witcher ortaya çıkar.

3. Wednesday

Bu dizi, Wednesday Addams’ın gelişmekte olan psişik yeteneğinde ustalaşmasına, ebeveynlerini içine çeken gizemi engellemeye ve çözmeye çalıştığı yıllarına odaklanıyor. Jenna Ortega’nın başrolünde olacağı Wednesday’in yönetmen koltuğunda Tim Burton oturuyor.

2. Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun korku türündeki antoloji dizisinde, Rupert Grint, Ben Barnes ve Andrew Lincoln’ü izleyeceğiz.

1. Magic: The Gathering

Magic isimli kart oyununun benzersiz sihre sahip kahramanları ve Planeswalker isimli kötü adamlarına odaklanan animasyon dizisinde, Gideon Jura isimli baş karakteri Brandon Routh seslendirecek.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle