• Ana Sayfa
  • Haber
  • Yasak Aşk Kurbanı mı? 6 Yıl Önce Kaybolan Yasin Şahin’in Annesiyle İlgili Ortaya Atılan Şoke Eden İddia

Yasak Aşk Kurbanı mı? 6 Yıl Önce Kaybolan Yasin Şahin’in Annesiyle İlgili Ortaya Atılan Şoke Eden İddia

 Yasak Aşk Kurbanı mı? 6 Yıl Önce Kaybolan Yasin Şahin’in Annesiyle İlgili Ortaya Atılan Şoke Eden İddia
Okunuyor Yasak Aşk Kurbanı mı? 6 Yıl Önce Kaybolan Yasin Şahin’in Annesiyle İlgili Ortaya Atılan Şoke Eden İddia

Konya’da evlerinin önünde oynadığı sırada 6 yıl önce kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin2in annesi Ümmü Şahin’le ilgili şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

Konya’da evlerinin önünde oynadığı sırada 6 yıl önce kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin’i çoğumuz tanıyoruz. Çantasını evlerinin duvarına astıktan sonra bir anda sır olan çocuğun bulunması için jandarma ve AFAD ekipleri uzun süre çalışma başlatmıştı fakat küçük Yasin’e dair herhangi bir iz bulunamamıştı.

Sarp kayalıkların olduğu bölgede, özel eğitimli iz takip köpekleri, droneler ve helikopterle yapılan aramalarda sonuç alınamamıştı.

Anaokulu öğrencisi Yasin’in ailesi Yavuz ve Ümmü Şahin çifti de çocuklarının bulunması için Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılmıştı.

Canlı yayın sırasında telefonla bağlanan bir izleyicinin anlattıkları herkesi şoke etti. İzleyici, “Ümmü bana ‘Yasin görmemesi gereken şeyleri gördü. Benim arkamdan gelmiş. Biz de onu öldürdük’ dedi. O köydeki kuyular araştırılsın. O kuyulardan birinde o çocuğun cesedi çıkacak. Bana öldürdük dedi” iddiasında bulundu.

Baba Yavuz Şahin de, “Köyde 3 tane kuyu var. Üçünü de boşaltıp incelediler. Fosseptik kuyularına da bakıldı” cevabını verdi.

Ümmü Şahin’in Yasin’in kaybolmasından 1 ay kadar önce eşinin amcasının kızı Hanife Şahin’e “Ben Yavuz’a öyle bir acı yaşatacağım ki, kıyamette bile içerisinden çıkamayacak” dediği ortaya çıktı.

Anne Ümmü Şahin de bu iddiayı da ‘Bir anlık öfkemle söyledim. Ben çocuğum için halen daha ağlıyorum’ şeklinde yanıtladı.

Yavuz Şahin de eşinin kendisine, “Sana bir acı yaşatacağım” dediğini doğruladı.

Bakalım daha sonra neler çıkacak?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle