• Ana Sayfa
  • Haber
  • Üniversite Öğrencisi Yunus Gezer Sosyal Medya Hesabında Paylaştığı Mektubun Ardından Kendini Astı

Üniversite Öğrencisi Yunus Gezer Sosyal Medya Hesabında Paylaştığı Mektubun Ardından Kendini Astı

 Üniversite Öğrencisi Yunus Gezer Sosyal Medya Hesabında Paylaştığı Mektubun Ardından Kendini Astı
Okunuyor Üniversite Öğrencisi Yunus Gezer Sosyal Medya Hesabında Paylaştığı Mektubun Ardından Kendini Astı

25 yaşındaki üniversite öğrencisi Yunus Gezer, sosyal medyada paylaştığı mektubun ardından yaşamına son verdi. Gencin mektubunda yazdıkları ise gündem oldu.

İzmir’de yaşayan ve aslen Aydın’ın Efeler ilçesinden olan 25 yaşındaki öğrenci Yunus Gezer, sosyal medya hesabından paylaştığı intihar mektubunun ardından hayatına son verdi.

Mektubu gören Gezer’in yakınları hemen polise haber verdi. Gezer’in evine giden polis ve sağlık ekipleri, gencin cansız bedeniyle karşılaştı.

Twitter hesabında paylaştığı mektupta “Sevgiden başka bir şey istemedim” diyen Gezer şu ifadelere yer verdi.

“Bu bir intihar mektubudur. Öncellikle sorumlusu asla bir kişi değildir. Herkestir. Bunun böyle olmasını istemezdim. Çok denedim gerçekten çok denedim ama yıllardır başaramadım Kimse beni sevmedi. Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes bir avuç sevgiyi esirgedi benden.”

“Sakın bunun bir anda alınmış bir karar olduğunu düşünmeyin. Hayattaki son ümidim 3 Ocak Pazartesi tükendi. Ümidimi çalanları bir avuç sevgiyi benden esirgeyenleri asla affetmeyeceğim. Tekrar belirtmek istiyorum. Herhangi bir uyuşturucu veya alkol etkisinde değilim. Tamamen hür irademle aldım bu kararı. Arkamdan sakın zaten psikolojisi bozuktu demeyin, gayet yerinde. Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Kimse de bana etmesin. Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur.”

Yunus Gezer’in ulaştığımız arkadaşları kendisinin normalde çok şakacı biri olduğunu ve anlam veremediklerini belirtti.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle