• Ana Sayfa
  • Haber
  • Satanizm Eleştirileriyle Hedef Gösterilen ‘Maske Kimsin Sen’ Programıyla İlgili FOX TV’den Yeni Karar

Satanizm Eleştirileriyle Hedef Gösterilen ‘Maske Kimsin Sen’ Programıyla İlgili FOX TV’den Yeni Karar

 Satanizm Eleştirileriyle Hedef Gösterilen ‘Maske Kimsin Sen’ Programıyla İlgili FOX TV’den Yeni Karar
Okunuyor Satanizm Eleştirileriyle Hedef Gösterilen ‘Maske Kimsin Sen’ Programıyla İlgili FOX TV’den Yeni Karar

İlk bölümleriyle sosyal medyada gündem olan, FOX TV’nin yeni yarışması ‘Maske Kimsin Sen?’ programıyla ilgili kanal yeni bir karar aldı. 

Detaylar içeriğimizde;

Jüri kadrosunda Melis Sezen, Alican Yücesoy, Doğu Demirkol ve Eda Ece yer aldığı ve sunuculuğunu ise Tansel Öngel üstlendiği “Maske Kimsin Sen?” 1 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle Fox’ta yayınlanmaya başlamıştı.

Programda kendi alanlarında ünlü isimlerin farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkılar söylüyor ve jüri üyeleri, stüdyodaki ve ekran başındaki seyirciler de yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Birçok ülkede de televizyonlarda yayınlanan bir format.

İlk bölümü yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada bazı kullanıcılar satanizm/paganizm ritüelleriyle dolu olduğu gerekçesiyle eleştiriler yağdırdı.

Yarışmanın konsepti ve ünlülerin maskeleri sosyal medyada tartışıldı.

Jüri koltuğunda oturan oyuncu Eda Ece de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla haklı olarak duruma tepki gösterdi.

Şimdi ise hedef gösterilen eğlenceli programıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. FOX Tv, “Maske Kimsin Sen?”in yayın akışını değiştirdi.

Normal şartlarda yayın hayatına haftada bir gün devam edecek olan program artık cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada iki gün yayınlanacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle