• Ana Sayfa
  • Haber
  • İstanbul’da Bıçaklı Sapık Paniği! Genç Kadın Yaşadığı Dehşeti Anlattı

İstanbul’da Bıçaklı Sapık Paniği! Genç Kadın Yaşadığı Dehşeti Anlattı

 İstanbul’da Bıçaklı Sapık Paniği! Genç Kadın Yaşadığı Dehşeti Anlattı
Okunuyor İstanbul’da Bıçaklı Sapık Paniği! Genç Kadın Yaşadığı Dehşeti Anlattı

İstanbul Büyükçekmece’de spor salonundan çıktıktan sonra evine giden Ege Özel, bıçaklı bir sapığın saldırısına uğradı. Özel, başından geçenleri anlatırken mahalle sakinleri de aynı olayın 4’üncü kez yaşandığını söyledi. 

Olay, 29 Aralık Çarşamba günü akşam saatlerinde Büyükçekmece Fatih Mahallesi’nde yaşandı. Antrenman yaptığı spor salonundan akşam saatlerinde çıkarak evine doğru yürümeye başlayan Ege Özel, arkasından yaklaşan bir kişinin saldırısına uğradı. 

Saldırgan yakaladığı Özel’i bir sitenin otoparkına doğru sürükledi. Özel’in bağırmasının ardından saldırgan koşarak bölgeden uzaklaştı.

Yaşananlar bir apartmanın güvenlik kamerasına da yansıdı. Vatandaşlar, mahallede benzer olayların 4’üncü kez yaşandığını iddia etti. ????

“Elinde bıçak vardı” ????

Yaşadığı saldırıyı anlatan 25 yaşındaki Ege Özel, ‘Akşam spordan çıkıp eve giderken, sokağımın orada birisi bana yaklaştı ve saniyelik oldu. Arkadan eliyle suratımı tuttu ve diğer elinde de bıçak vardı. Bayağı suratıma yakındı. Sadece ‘Sesini çıkarma. Elimde bıçak var’ dedi. Ben o şokun etkisiyle bir şey yapamadım. Sonra ne istediğini sordum. Hiçbir şey söylemedi. Ben kaçmaya çalıştım ve bağırmaya başladım. Beni bıraktı ve kaçmaya başladı. Ben sadece arkasından gördüm’ dedi.

Aynı bölgede yaşanan 4’üncü olayın olduğunu söyleyen Oğuzhan Kırış, ‘Burada yaşanan 4’üncü olay. Artık kız arkadaşlarımız buradan rahat yürüyemiyor, o hale geldi. 4 olayı da aynı kişinin yaptığını düşünüyoruz’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle