• Ana Sayfa
  • Haber
  • AKP’li Vekilden Komünistlere Hakaret: ‘Namus Anlayışı Diye Bir Şey Yok’

AKP’li Vekilden Komünistlere Hakaret: ‘Namus Anlayışı Diye Bir Şey Yok’

 AKP’li Vekilden Komünistlere Hakaret: ‘Namus Anlayışı Diye Bir Şey Yok’
Okunuyor AKP’li Vekilden Komünistlere Hakaret: ‘Namus Anlayışı Diye Bir Şey Yok’

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yerel bir kanalda yaptığı konuşmada ağır hakaretlerde bulundu. HDP ve komünist partisinin Millet İttifakı’nın ortaklarından olduğunu öne süren Demirbağ, ”Bir de komünist partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz” dedi.

Sözcü’den Evren Demirdaş’ın haberine göre, AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ çıktığı yerel bir televizyon programında skandal açıklamalarda bulundu.

Millet İttifakını eleştiren Demirbağ, ‘Komünist partisinin’ millet ittifakının ortağı olduğunu iddia ederek ağır ithamlarda bulundu.

Demirbağ, HDP’nin ve Komünist partisinin de Millet İttifakının ortakları olduğu iddiasında bulunarak, şunları söyledi:

‘PKK ne yapıyor HDP’nin sponsorluğunda dağa giden 12-15 yaşındaki o gencecik çocuk diyebileceğimiz kızları orada taciz tecavüz istismara maruz kalıyor. Bu da PKK-HDP. Bütün bunları birleştirdiğiniz zaman bir de komünist partisi var komünistler de zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz.

Bir de LGBT var LGBT’nin ne olduğu da malum. Millet İttifakı bu onun için bunları topyekûn ahlak eğitiminden geçirmek lazım.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle