• Ana Sayfa
  • Haber
  • 25 Yıllık Eşini Görüncesinin Kaçırdığını İddia Eden Seyhan Kaya Sonunda Emekli Albayla Müge Anlı’da Kavuştu

25 Yıllık Eşini Görüncesinin Kaçırdığını İddia Eden Seyhan Kaya Sonunda Emekli Albayla Müge Anlı’da Kavuştu

 25 Yıllık Eşini Görüncesinin Kaçırdığını İddia Eden Seyhan Kaya Sonunda Emekli Albayla Müge Anlı’da Kavuştu
Okunuyor 25 Yıllık Eşini Görüncesinin Kaçırdığını İddia Eden Seyhan Kaya Sonunda Emekli Albayla Müge Anlı’da Kavuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan kadın ve kızı, albay emeklisi eşinden 2,5 yıldır haber alamadığını, 25 yıllık eşini görümcesinin kaçırdığını iddia etmişti. Bugün de Seyhan Kaya ve Mustafa Kaya sonunda stüdyoda bir araya geldi. 

Detaylar içeriğimizde;

Geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı’ya katılan Seyhan Kaya, albay emeklisi eşi Mustafa Kaya’dan 3 yıldır haber alamadıklarını akıbetini öğrenmek istediklerini söylemişlerdi. Eşini üvey kızı ve görümcesinin kaçırdığını iddia etmişti.

Mustafa Kaya’dan 2 çocuğu olan Seyhan Kaya, eşinin akıl sağlığının yerinde olmadığını belirten Seyhan Kaya, eşi için vasilik davası açtığını da eklemişti.

Yayına bağlanan bir komşu da Mustafa Kaya’nın eşini apartta başka bir adamla gördüğünü ve bunu kendisine anlatarak “Ondan boşanacağım” dediğini iddia etmişti.

Aldatma iddiasının yanında Seyhan Kaya’nın ve çocuklarının eşi Mustafa Kaya’ya işkence yaptığını eklemişti.

Bu yaşananların ardından da Mustafa Kaya canlı yayına katılmıştı ve konuşmakta güçlük geçen Kaya, derdini yazarak anlatmaya çalışmıştı. “Bana kötülük yapıyorlar” cümlesini yineleyen Kaya’nın kızı da bu sözlerin ezberletildiğini savunmuştu. Daha sonra Mustafa Kaya, “Kızım Irmak yanıma gelsin” demişti.

Bugün de sonunda Seyhan Kaya ve kızı 2.5 yılın ardından emekli Albay Mustafa Kaya’ya kavuştu. Kızıyla bir araya gelen Kaya, herkesi ağlattı.

Kızının ardından eşi Seyhan Kaya ile de buluşan Mustafa Kaya, “Aramıza kimse giremeyecek” sözleriyle eşini çok sevdiğini söyledi.

Yıllar sonra kızı ve eşiyle bir araya gelen Mustafa Kaya’nın da mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Geçtiğimiz programlarda ağlayan Kaya’nın yüzünden gülücükler eksik olmadı.

Seyhan Kaya iddialarının doğru çıktığını, eşinin büyük kızının yanında kalırken kartlarının elinden alındığını, paraların hep çekilip harcandığını, bir de aile mahkemesine dilekçe verip Mustafa Kaya çekilme dolayısı ile deyip maaşı aldıklarını, bir de bir sürü borç olduğunu söyledi

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle