• Ana Sayfa
  • Haber
  • İhale Yine Bize Kaldı: Cem Küçük Doların Artışından Vatandaşı Sorumlu Tuttu

İhale Yine Bize Kaldı: Cem Küçük Doların Artışından Vatandaşı Sorumlu Tuttu

 İhale Yine Bize Kaldı: Cem Küçük Doların Artışından Vatandaşı Sorumlu Tuttu
Okunuyor İhale Yine Bize Kaldı: Cem Küçük Doların Artışından Vatandaşı Sorumlu Tuttu

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, ‘Komplolarda boğulurken’ başlıklı yazısında doların artışından vatandaşı sorumlu tuttu. Tepkiler yükseldi…

Geçtiğimiz günlerde Habertürk’te yayınlanan Açık ve Net programında Işıkçılar Cemaati’nin yayın organı Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, ceza hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen ile dolar tartışması yaşamıştı.

Küçük, Ersan Şen’in önceki açıklamalarını hatırlatarak “Sayın Ersan Şen’in tüm argümanları çöktü. ‘Sıcak para girmeden dolar düşmez’ demişti, yanıldı. Hem faiz hem döviz düşüyor. Verecek cevabı yok. Bu çok iyi bir sistemdir. Ekonomi iyiye gidiyor, milletin ekonomisi düzeliyor. Moralin bozulmasın” ifadelerini kullanmıştı.

Prof. Dr. Ersan Şen, “Devlet o garantileri kimin cebinden ödeyecek, hangi vatandaşın cebinden ödeyecek. Rahmetli Turgut Özal söyledi bu sistemin ne kadar yanlış olduğunu” diyerek tepki göstermişti.

Bu olayın ardından şimdi de Cem Küçük, “Komplolarda boğulurken” başlıklı yazısında doların artışından vatandaşı sorumlu tuttu.

“Muhalefet, 20 Aralık gecesi olanları da anlamakta zorlanıyor. Çünkü doların yükselmesinin sebebi vatandaşın gidip dolar almasıydı. “Şimdi düşmesinin sebebi de vatandaşın dövizini bozdurup TL alması. Hepsi bu kadar basit. Ekstra bir şey yok. Komplo yok” dedi.

İlgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Ardından tepkiler geldi…

Haydi yorumlara!

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle