• Ana Sayfa
  • Haber
  • Erdoğan’dan İmamoğlu’na Sert Sözler: ‘Utanmadan Bir de Mektup Gönderiyor…’

Erdoğan’dan İmamoğlu’na Sert Sözler: ‘Utanmadan Bir de Mektup Gönderiyor…’

 Erdoğan’dan İmamoğlu’na Sert Sözler: ‘Utanmadan Bir de Mektup Gönderiyor…’
Okunuyor Erdoğan’dan İmamoğlu’na Sert Sözler: ‘Utanmadan Bir de Mektup Gönderiyor…’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine mektup gönderen Ekrem İmamoğlu’na sert sözlerle yanıt verdi. Erdoğan, ‘CHP, belediyelerinde 15 bin kişiyi işten çıkartıp terörle bağlantılı 45 bin kişi aldı. Utanmadan bana mektup gönderiyor, böyle bir şey yok diye?’ dedi.

Erdoğan’ın verdiği bilgiler için ‘hiçbiri doğru değil’ diyen İmamoğlu, ‘Bizimle irtibat kursun diye Sayın Cumhurbaşkanı’na mektup yolladım.’ demişti. 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, AKP İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuştu. 

Erdoğan özetle şunları söyledi: 

  • 39 belediyemize sesleniyorum. Hayvan barınaklarını ihmal etmeyiniz. Bu hayvan barınakları ile birlikte Osmanlı’nın yaptıklarını unutmayınız. Ne yapıyorlardı? Hayvanların ağaçlarda yetişen nimetleri yemelerini sağlıyorlardı.

  • Asiye pitbull köpekleriyle oynarken yaralandı. Babasını aradım. Dün ambulans uçakla Antalya’ya gönderdik. Şu anda tedavisi yapılıyor. Biz böyleyiz, böyle olmaya da devam edeceğiz.

“Faiz sebep enflasyon neticedir”

  • Faiz zengini daha zengin fakiri daha fakir yapar. Faiz sebep enflasyon neticedir. Bu çarkı da inşallah bozacak milletimiz asli noktadaki hedeflerine ulaştıracağız.

???? “Utanmadan bana mektup gönderiyor”

İmamoğlu ne demişti?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Erdoğan’ın ‘CHP’li belediyeler ne yaptı? Ne olduğu belli olmayan, bir kısmı terör örgütleriyle iltisaklı çıkan 45 bin kişiyi belediyeye doldurdular’ sözlerine şu yanıtı vermişti: 

‘Sayın Cumhurbaşkanı’nın bilgi kaynağını ben hep sorguluyorum en başından beri. Çünkü verdiği bilgiler, aktardığı bilgiler ne yazık ki yanlış, hiçbiri doğru değil. Bilgi kaynağını düzeltmeye ve hatta doğru adresin kaynağı kendisi olduğu için bizimle irtibat kurmayı öneriyorum. Bizimle irtibat kursun diye Sayın Cumhurbaşkanı’na da bugün sabah saatlerinde mektubumu yolladım. Oradan net, gerçek bilgileri görebilir. Bilgi kaynağını düzeltsin Sayın Cumhurbaşkanı. Bir de bizim yapmak isteyip de yapamadığımız, kendi imzasına ait bir kısım işlere de onay versin de işimize engel olmasın’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle