• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kocaya Kaçan Annesini Bulmak İçin Esra Erol’a Gelen 20 Yaşındaki Arzu’nun Yaşadıkları Sinirlerinizi Bozacak

Kocaya Kaçan Annesini Bulmak İçin Esra Erol’a Gelen 20 Yaşındaki Arzu’nun Yaşadıkları Sinirlerinizi Bozacak

 Kocaya Kaçan Annesini Bulmak İçin Esra Erol’a Gelen 20 Yaşındaki Arzu’nun Yaşadıkları Sinirlerinizi Bozacak
Okunuyor Kocaya Kaçan Annesini Bulmak İçin Esra Erol’a Gelen 20 Yaşındaki Arzu’nun Yaşadıkları Sinirlerinizi Bozacak

Daha önce defalarca kaçan annesi Hafize Gülşen’i bulmak için Esra Erol’dan yardım isteyen 20 yaşındaki üniversitesi öğrencisi Arzu’nun stüdyoda yaşadıklarını anlattık.

Üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Arzu Özen, sınav haftasında annesi Hafize’yi aramak için Esra Erol’un kapısını çaldı.

Arzu, annesi Hafize’nin 3 çocuğunu bırakıp 9 Aralık günü Berk isimli birine kaçtığını ve bu kişinin de annesiyle parası için evleneceğini iddia etti. Annesinin sürekli başka erkeklere kaçıp geri döndüğünü de ekledi.

Ertesi gün canlı yayında Arzu, annesinin “Beni Türkiye’ye rezil ettiniz. Sizin gibi çocuklarım yok.” mesajı attığını söyledi.Daha sonra da Hafize Gülşen telefonla bağlandı ve İzmir’de internette tanıştığı Hasan isimli şahsın yanında olduğunu belirtti.

Evleneceği kişinin yanında olduğunu söyleyen annesi Arzu’yu kendisine baskı uygulamakla suçladı

Daha sonra Hafize Gülşen kaçtığı kişiyle birlikte canlı yayına görüntüyle bağlandı. Arzu, annesine yaptığının düşüncesizlik olduğunu söyledi ve “Sen beni buraya çıkmak zorunda bıraktın. Sen bize sormadık ki… Sen evliliğini yaparken önce çocuklarına soracaksın. Ben bir karar aldım siz ne düşünürsünüz diye. Bak yine birinin yanında aldın soluğu. Anne peşini bıraktığımızda birinin yanına gidiyorsun. Sen yapamazsın, senin kararın olamaz bu.” ifadelerini kullandı.

Hafize’yle evlenmek istediğini söyleyen Hasan, Arzu’ya sesini yükselterek “Sen burada bir hata yaptın ve insanlara yargısız infaz yaptın. Ben ne yaptıysam, eşimi sevdiğim için yaptım. Ben sonuna kadar, mezara kadar, ben eşimle birlikte olacağım.” dedi. “Görürsün, annenle evleneceğim.” cümlesini de ekledi.

Ayrıca Hasan’ın 18 yaşındaki çocuğuyla da görüşmediği ortaya çıktı.

Hafize ise çocuklarının iş kazasından kendisine gelecek paranın peşinde olduğunu belirterek “İş kazasında parmaklarım kopunca çocuklarım oradan gelen paranın peşine düştü.” yorumunu yaptı.

Bu yayının ardından da Hafize ve Hasan Stüdyoya geldi. Hafize, kızı ile görüşmek istemediğini, yalanlardan dolayı geldiğini söyledi.

Stüdyoya da ‘nikah yapabiliriz’ dedikleri için geldiğini ekledi.

Daha sonra kızının yanına gelen Hafize’ye Arzu, annesine gözyaşları içinde ”Gitme” diye yalvardı. “İyi insan olsaydı bana öyle davranmazdı” sözleriyle ikna etmeye çalıştı fakat annesi Hasan’ın elini tutup stüdyodan çıktı.

Ayrıca Hasan, ‘Nikah kıyarsak, kızlarına kapım kapalı’ dedi. Esra Erol’un Arzu’ya gaz verdiğini laf arasında söyledi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle