• Ana Sayfa
  • Haber
  • Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Aralık)

Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Aralık)

 Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Aralık)
Okunuyor Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Aralık)

25 Aralık günü dünyada ve Türkiye’de yaşanan son dakika gelişmelerini ve sosyal medyada en çok konuşulan gündem başlıklarını sizler için derledik.

1. Sosyal medya fenomeni Gabriella Stone, kocasının kendisini 19 yaşındaki biriyle aldattığını öğrenince konuyla alakalı bir kitap yazdı ve kazandığı parayla da kendine bir ev satın aldı!

Daha güzel bir intikam nasıl alınır ki? ????

2. Cübbeli Ahmet, “Bir zamanlar Atatürk’ü savunduğum için de hedef olmuştum. Ben Atatürk dönemi Diyaneti’ni istiyorum.” açıklamasıyla dikkat çekti.

3. Google’ın verilerine göre 2021’de Türkiye’de en fazla aranan yemekler arasında birinci sırada güllaç, ikinci sırada soğuk baklava, üçüncü sırada ise taco tarifi var. ????

4. Dipsizgöl Şelalesi dondu, Kızılırmak Nehri’nin yüzeyi buzlarla kaplandı… Bugün Sivas’ta termometreler -29.7’yi gösterdi! ????

5. Diyarbakır’da yaşayan 16 yaşındaki Reyhan Direkçi, bugün saat 11.15 sıralarında okul binasında başından silahla vurulmuş halde bulundu. Olay, resmi kayıtlara intihar olarak geçti.

6. Tüm Türkiye’yi dehşete düşüren Pitbull saldırısından sonra küçük Asiye’nin doktoru açıklama yaptı: “Sağ kulak bölgesi, sağ yanak bölgesi, solda ense bölgesinde kemiği kopmuş şekildeydi. Yine saç derisini tamamen koparmış şekildeydi. Kopan dokuların hepsini yerine diktik. Gün geçtikçe daha iyiye gidecek.”

7. NASA, Hubble Uzay Teleskobu’nun yerini alması planlanan dünyanın en büyük ve en gelişmiş uzay teleskobu James Webb’in defalarca ertelenen fırlatma işlemini bugün gerçekleştirdi.

8. Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Amsterdam’daki seks müzesinde verdiği pozlar nedeniyle 5 aylık hapis cezası verildi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle