• Ana Sayfa
  • Haber
  • Hatay’da Eski Sözlüsüne Cinsel Saldırıda Bulunan ve Vücuduna Kızgın Yağ Döken Resul Erkmen Tutuklandı

Hatay’da Eski Sözlüsüne Cinsel Saldırıda Bulunan ve Vücuduna Kızgın Yağ Döken Resul Erkmen Tutuklandı

 Hatay’da Eski Sözlüsüne Cinsel Saldırıda Bulunan ve Vücuduna Kızgın Yağ Döken Resul Erkmen Tutuklandı
Okunuyor Hatay’da Eski Sözlüsüne Cinsel Saldırıda Bulunan ve Vücuduna Kızgın Yağ Döken Resul Erkmen Tutuklandı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde evini bastığı G.Ç.’yi (37) dövüp, cinsel saldırıda bulunarak yüzüne ve vücuduna kızgın yağ döken Resul Erkmen (34), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Erkmen, darp ettiği G.Ç.’ye cinsel saldırıda bulundu, vücuduna kızgın yağ döktü.  Erkmen, bir süre daha dövdüğü G.Ç.’yi, kendisinden geçince öldüğünü zannedip otomobiliyle hastaneye götürdü. G.Ç. tedaviye alınırken, polis ekipleri, durumundan şüphelendiği Erkmen’i gözaltına aldı. Saldırıyı G.Ç’nin ailesinin gerçekleştirdiğini öne süren Erkmen, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yaşadığı dehşet anlarını anlattı: ‘Elimi kolumu bağladı, defalarca yumruk attı ve kızgın yağ döktü’

G.Ç. ‘Kuzenlerimi evde misafir etmiştim. Onlar çıktıktan sonra kapı çaldı. Bir eşyalarını unuttuklarını ve onun için geri döndüklerini düşündüm. Kapıyı açar açmaz içeri eski sözlüm girdi. Boğazıma sarıldı. Nefessiz kaldım. Kiminle birlikte olduğumu, kiminle nişanlandığımı öğrenmek için telefonumu istedi. Bana hap içirdi. Elimi, kolumu bağladı, defalarca yumruk attı. Telefonu vermedim. Sonra üzerime kızgın yağ döktü‘ dedi.  Davayı üstlenen Av. Mehtap Sert, olayın takipçisi olacaklarını söyledi. Emniyetteki ifadesinde saldırıyı kendisinin gerçekleştirmediğini öne süren Resul Erkmen, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle