• Ana Sayfa
  • Haber
  • Tarihin En Büyük Kahinlerinden Biri Olan Baba Vanga’nın 2022 Kehanetleri Ortaya Çıktı

Tarihin En Büyük Kahinlerinden Biri Olan Baba Vanga’nın 2022 Kehanetleri Ortaya Çıktı

 Tarihin En Büyük Kahinlerinden Biri Olan Baba Vanga’nın 2022 Kehanetleri Ortaya Çıktı
Okunuyor Tarihin En Büyük Kahinlerinden Biri Olan Baba Vanga’nın 2022 Kehanetleri Ortaya Çıktı

Pek çok olayı önceden ön gördüğü bilinen kör kahin Baba Vanga’nın 2022 kehanetlerini uzmanlar yorumladı.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/2021/dunya/b…

Baba Vanga’nın, kehanetlerinde 11 Eylül saldırıları, İŞİD’in kurulması, Brexit süreci gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü biliniyor. Her yıl da kör kahinin kehanetleri ilgi odağı oluyor.

Birçok tarihi olayı tahmin eden Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri de ortaya çıktı. Uzmanlar bu tahminleri yorumladı.

Daha önce 2004 yılında 200 binden fazla insanın yaşamını yitirdiği Hint Okyanusu’ndaki deprem ve tsunamiyi bilen Baba Vanga, 2022 yılında Avustralya ile birlikte birçok Asya ülkesinde benzer doğa felaketinin yaşanacağını öne sürdü.

Koronavirüs illetiyle mücadele ettiğimiz yetmiyormuş gibi bir de Sibirya’da ölümcül bir virüsün keşfedileceğini açıkladı. Donmuş bir alanda duran ölümcül virüsün küresel ısınmayla birlikte ortaya çıkacağı belirtildi.

Baba Vanga’nın açıklamalarını yorumlayan uzmanlar, birçok şehirde içme suyu sıkıntısı yaşanacağını açıkladı. Kirlilik nedeniyle de su sorununun ortaya çıkacağını aktardı.

2017’de Güneş Sistemi’ne uğrayıp hızla geçip giden Oumuamua asteroidi son günlerde yeniden gündemde. Baba Vanga’nın kehanetlerini yorumlayanlar bu göktaşının uzaylılar tarafından gönderildiğini öne sürdü.

Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkelerinden Hindistan’da kıtlık yaşanacağı da ön görüler arasında. Hava sıcaklığının 50 santigrat dereceye çıkacağı ve çekirge ve benzeri canlıların tarlaları işgal edeceği ve ürünlere zarar vereceği aktarıldı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle