• Ana Sayfa
  • Haber
  • CHP’li Vekil Kürsüye Bebek Beziyle Çıktı: ‘Sizin Çocuklarınız Mercedeslerde Pudra Çekerken…’

CHP’li Vekil Kürsüye Bebek Beziyle Çıktı: ‘Sizin Çocuklarınız Mercedeslerde Pudra Çekerken…’

 CHP’li Vekil Kürsüye Bebek Beziyle Çıktı: ‘Sizin Çocuklarınız Mercedeslerde Pudra Çekerken…’
Okunuyor CHP’li Vekil Kürsüye Bebek Beziyle Çıktı: ‘Sizin Çocuklarınız Mercedeslerde Pudra Çekerken…’

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, kürsüye yem, gübre, un ve bebek beziyle çıkarak iktidarı sert bir dille eleştirdi.

TBMM Genel Kurulunda, Cumhurbaşkanlığı ile bağlı ve ilgili kuruluşların 2022 yılı bütçelerinin görüşmeleri sürüyor. Görüşmelerde CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, kürsüye yem, gübre, un ve bebek beziyle çıktı.Köksal, kürsüye yem, gübre, un ve bebek beziyle çıkarak iktidarı sert bir dille eleştirdi.

İktidarın vatandaş için değil yandaş müteahhitler için bütçe hazırladığını ifade eden Köksal, bütçede, iktidarın payına sefa sürmenin, vatandaşın payına ise cefa çekmenin düştüğünü; bu nedenle bu bütçenin “Ah’lı bütçe” olduğunu söyledi.

Köksal, bebek bezi fiyatlarıdaki fahiş artışa dikkat çeken Köksal, annelerin artık bebek bezlerini taneyle almak zorunda kaldığını anlattı. O sırada AKP’li milletvekillerinin gülmesi ve tepki göstermesi üzerine Köksal,  “Tabi sizin çocuklarınız Porsche’larda, Mercedes’lerde pudra şekeri çekerken, bu ülkede anneler çocuklarına bez ve mama alamıyorlar.” dedi.

İşte o anlar ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle