• Ana Sayfa
  • Haber
  • Asansördeki Sapık Yakalandı! Daha Önce de Bir Kız Çocuğuna Tacizde Bulunmuş

Asansördeki Sapık Yakalandı! Daha Önce de Bir Kız Çocuğuna Tacizde Bulunmuş

 Asansördeki Sapık Yakalandı! Daha Önce de Bir Kız Çocuğuna Tacizde Bulunmuş
Okunuyor Asansördeki Sapık Yakalandı! Daha Önce de Bir Kız Çocuğuna Tacizde Bulunmuş

Esenyurt’ta, 16 yaşındaki yabancı uyruklu şahıs, bir rezidansın asansöründe bir kadına tecavüz girişiminde bulundu. Yapılan takip sonrası şüpheli Esenyurt Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yakalandı. Şüphelinin daha önce de bir kız çocuğunu taciz etmeye çalıştığı öğrenildi.

Esenyurt Pınar Mahallesi’nde bulunan bir rezidansın asansöründe 11 Aralık saat 04.30’dayaşanan olayda, yabancı uyruklu A.A, bir kadını takip etmeye başladı. Kadının güvenlikli bir rezidansa girdiğini gören A.A, arka tarafa dolaşıp çitlerden atlayarak içeri girdi.

Kadınla beraber asansöre binen şüpheli, daha sonra içerdeki güvenlik kamerasını çevirdi. Kadının arkasının dönük olmasından faydalanan saldırgan, kadını taciz etmeye başladı. Saldırgan kadını yere düşürüp, tecavüz girişiminde bulundu. Kadının direnci ile karşılaşan şüpheli, tekme atıp asansörden inerek kaçtı. Yaşadığı olayın şokunu bir süre sonra atlatan mağdur kadın, güvenlik görevlilerinden yardım istedi. Kadını evine çıkaran güvenlik görevlileri, daha sonra polis ekiplerine haber verdi.

Daha önce de bir kız çocuğuna taciz girişiminde bulunmuş

Olay yerine gelen Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, sitede bulunan kameraları izledi. Saldırganın kaçtığı yönü belirleyen polis ekipleri, yakalamak için çalışmalara başladı. Yapılan sıkı takip sonucunda şüpheli, polis ekiplerince yakalandı. Saldırganın 2020 yılında da bir kız çocuğuna taciz girişiminde bulunduğu ve olayın ardından çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldığı öğrenildi. Şüpheli A.A.’nın polisteki işlemleri sürüyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle