• Ana Sayfa
  • Haber
  • Serkan Kıyak’ın İntihar Haberinin Ardından Müge Anlı Canlı Yayında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Serkan Kıyak’ın İntihar Haberinin Ardından Müge Anlı Canlı Yayında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

 Serkan Kıyak’ın İntihar Haberinin Ardından Müge Anlı Canlı Yayında Önemli Açıklamalarda Bulundu!
Okunuyor Serkan Kıyak’ın İntihar Haberinin Ardından Müge Anlı Canlı Yayında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

2 yaşındaki bebeklerini ve görme engelli anneannesini bırakıp 3 Aralık’ta ortadan kaybolan eşini aramaya Müge Anlı’ya gelen Serkan Kıyak, ne yazık ki dün hayatına son verdi. Hepimizi kahreden bu haberin ardından Müge Anlı canlı yayında Serkan Kıyak’la ilgili açıklamalar yaptı.

Serkan Kıyak, eşinin 2 yaşındaki bebeklerini ve görme engelli anneannesini bırakıp 3 Aralık’ta ortadan kaybolduğunu söylemişti ve Müge ANlı’dan yardım istemişti.

Yetiştirme yurdunda büyüyen Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak’ın kandırıldığını ve eve geri dönmesini istediğini belirtmişti.

Evliliklerinde hiçbir problem yaşamadıklarını belirten Kıyak, 2.5 yıllık evliliklerinde Zehra’yı başka erkeklere 3-4 kez kendi çıplak fotoğraflarını atarken yakaladığını ve her seferinde affettiğini de eklemişti.

Daha sonra da Zehra’nın komşuları pideci Gökhan’la kaçtığı ortaya çıkmıştı. Canlı yayına telefonla bağlanan Zehra, Serkan’ı ve ailesini istemediğini ve anneannesinin de umrunda olmadığını aktarmıştı. Serkan da bu sözlerinin ardından sinir krizi geçirmişti.

Sinir krizinin ardından ertesi gün yayına çıkan Serkan, “Ben evladım için feryad ettim dün, artık boşanmak istiyorum” demişti. Zehra’nın görme engelli anneannesine de bakacağını eklemişti.

Fakat ne yazık ki Serkan Kıyak’ın intihar ederek yaşamına son verdiği öğrenildi.

Saat 12 sıralarında Durak mahallesi Hoca Tahir Efendi sokakta bulunan Orkun apartmanındaki dairesinde kendini asarak intihar eden Kıyak, henüz 32 yaşındaydı.

Kendisini defalarca aldatan eşinin geri dönmemesi üzerine bunalıma girdiği söylenen Kıyak’ın intihar etmeden önce tüm yakınlarına mesaj çektiği ve helalleştiği belirtildi.

Bugün ise Müge Anlı, Serkan Kıyak’ın ardından bazı açıklamlar yaptı. Anlı, “Dün çok üzücü bir haber aldım. Hepimiz onu çok sevmiştik. Eşi için gözyaşı dökmüştü. Ne yazık ki buradan gittikten sonra da yine eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş. Eşinden aldığı red cevabıyla da çocuğunu ablasına bıraktıktan sonra da hayatına son vermiş.” dedi.

“Daha doğrusu evde ölü olarak bulunuyor. Şu anda soruşturma sürüyor. Kuvvetle muhtemel ki hayatına son verdi. Biz onu aslında bugün İstanbul’a bekliyorduk. Zahide Yetiş’in yemek programına katılması için. Ben de onunla beraber mutfağa girecektim çünkü ona iyi gelsin istiyorduk her şey. “

“Sanırım tüm amacını bu evliliğe bağlayan bir Serkan vardı karşımızda. Aslında giderken gayet morali yerindeydi. Ailesi de ona “Merak etme seni yeniden evlendiririz.” demiş. Burada kalması için de çok zorladık. “Ben devlet memuruyum maaşımı almak zorundayım, izin almak zorundayım” dedi. İzin de alacaktık. Burada kendini yerlere atınca biz “Destek al” dedik ama ne yazık ki kabul etmedi.”

Serkan’ın eşi Zehra’nın intihar haberinden sonra arayıp Serkan’ın maaşını alacağını söylediğini belirten Anlı, “Serkan buraya gelmeden önce zaten eşinin pideciyle gittiğini bilerek buraya gelmişti. Son bir şansını denemiş. Gittikten sonra tekrar aramış ama eşinden red cevabı almış.” ifadelerini kullandı.

Serkan’ın kuzeni de eşi Zehra’nın gülerek “Maaşını da alacağım, çocuğu da” dediğini aktardı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle