• Ana Sayfa
  • Haber
  • Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (12 Aralık)

Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (12 Aralık)

 Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (12 Aralık)
Okunuyor Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (12 Aralık)

12 Aralık günü dünyada ve Türkiye’de yaşanan son dakika gelişmelerini ve sosyal medyada en çok konuşulan gündem başlıklarını sizler için derledik.

1. Türkiye’de 2020 yılında en fazla televizyon izleyen şehir İzmir, en az izleyen ise Ankara oldu!

Ayrıca verilere göre, Türkiye’de 2020 yılında televizyon izleme süresi, günlük kişi başı ortalama 4 saat 33 dakika.

2. Can Yılmaz’ın bir internet sitesinde görerek paylaştığı ‘fırsat ürünü’ tek kişilik mermer mezarlığın fiyatı görenleri şok etti.

Türkiye’de insana ölürken bile huzur yok… ????

3. ‘You’ dizisinin yakışıklı başrolü Penn Badgley’in Brooklyn’den satın aldığı 1 milyon 825 bin dolarlık lüks evi görenlere ‘Keşke benim olsa!’ dedirtti. ????

4. Billie Eilish, küçükken 18 yaş üstü filmlere girebilmek için arkadaşlarıyla üst üste çıktığını ve böylece gizlendiğinden bol kıyafetleri tercih ettiğini açıkladı.

Gerçekten garip biri! ????

5. İstanbul’da farklı semtlerde bulunun bazı zincir marketler süt, sıvı yağ ve sigaraya satış kısıtlaması getirdi. 2 paketten fazla süt satılmamaya başlandı!

6. İlim ve Kültür Derneği’ne (ALİMDER) ait yurtta yaşanan vahşi olaydan sonra, katledilen Mehmet Sami Tuğrul’un abisi “KYK çıkmayınca cemaate muhtaç kaldık” açıklamasını yaptı.

7. İstanbul genelinde 2.5 TL’den satılan ekmek, İBB’nin Halk Ekmek’inde 1.25 TL’ye satıldığı için Sultangazi’de uzun kuyruklar oluştu.

8. Maliyetlerin artmasından dolayı sakatat bulmakta da zorlanılmaya başlanmasıyla yarım ekmek arası kokorecin 25-30 liradan 35-40 liraya çıkacağı iddia edildi.

9. Sokak röportajı yapan ‘Kendine Muhabir’ isimli kanalın sahibi Hasan Köksoy, Arif Kocabıyık ve kameramanı Turan Kural ve ‘Sade Vatandaş’ kanalının sahibi Mehmet Koyuncu gözaltına alındı.

10. Erzurum’daki bir yatılı kuran kursunda yaşanan şiddet ve istismar olaylarının ortaya çıkması herkesin kanını dondurdu.

İddialara göre kursta bulunan bir hoca çocuklara porno filmler izletirken onları videoya kaydediyor, şiddet uyguluyor ve düzenli olarak taciz ediyordu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle