• Ana Sayfa
  • Haber
  • Eşinin Asker Arkadaşıyla Kaçan Genç Kadının Müge Anlı’da Anlattıkları ve Stüdyoda Yaşananlar Herkesi Şoke Etti

Eşinin Asker Arkadaşıyla Kaçan Genç Kadının Müge Anlı’da Anlattıkları ve Stüdyoda Yaşananlar Herkesi Şoke Etti

 Eşinin Asker Arkadaşıyla Kaçan Genç Kadının Müge Anlı’da Anlattıkları ve Stüdyoda Yaşananlar Herkesi Şoke Etti
Okunuyor Eşinin Asker Arkadaşıyla Kaçan Genç Kadının Müge Anlı’da Anlattıkları ve Stüdyoda Yaşananlar Herkesi Şoke Etti

Müge Anlı canlı yayınına katılan Emirhan Demirok, eşi Birsen Demirok’un asker arkadaşına kaçtığını söyleyip gözyaşlarına boğulmuştu. 5 gündür haber alınamayan Birsen bulundu ve stüdyoya geldi. 21 yaşında 4. evliliğini yapacak olan Birsen, bugün stüdyoda skandal açıklamalarda bulundu.

Detaylar içeirğimizde;

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=0EK5k…

Müge Anlı’dan yardım isteyen Emirhan Demirok isimli genç, askerdeyken asker arkadaşının telefonuyla eşi Birsen’i aradığını ve daha sonra da eşinin asker arkadaşına kaçtığını söyledi.

Eşi Birsen’in 5 gün önce kahvaltı için evden simit almaya diye çıktığını ve bir daha haber alamadıklarını anlattı.

Asker arkadaşı Halil’in Birsen’e “Kocandan boşan evlenelim” dediğini de aktaran Emirhan, tüm yaşananları unutacağını söyleyerek eşine dönmesi için yalvardı.

Evli olduğunu unutan ve Halil’le düğün hazırlığı yapan Birsen de iddiaların ardından stüdyoya geldi. “Halil beni hiçbir zaman zorlamadı. Urfa’ya ben gittim, o da beni aldı.” dedi.

Önceden Halil’e abi diye hitap eden Birsen, Halil’le konuşmaya başladıktan bir ay sonra aşkını itiraf ettiğini ve Emirhan’dan nefret ettiğini ifade etti.

Halil de stüdyoya geldi fakat elle tutulur bir şey söylemedi. Sadece Emirhan’la yakın bir ilişkileri olmadığını belirtti.

Birsen’in annesi de stüdyoya geldi ve Birsen annesine “Arkamda değilsin” diyerek sitem etti. Annesi de ısrarla Birsen’i götüreceğini, Halil’e bırakmayacağını söyledi.

Ardından da Halil’in anne ve babasının “Birsen buradan giderse ölüsü çıkar” diye tehdit ettiklerini de anlattı. Birsen de “Halil’in yoluna canım feda” dedi ve stüdyoyu terk etti.

Emirhan Birsen’den ayrılmayacağını dile getirirken Birsen’in annesi de damadını bırakmayacağını söyledi.

Bu arada Halil de Birsen’in 4. evliliği olacak. 21 yaşında 4 evlilik de biraz fazla gibi değil mi?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle