• Ana Sayfa
  • Haber
  • Dini Kullanarak Birçok İnsana Cinsel İstismarda Bulunan Cinci Hocaların Skandal Olayları

Dini Kullanarak Birçok İnsana Cinsel İstismarda Bulunan Cinci Hocaların Skandal Olayları

 Dini Kullanarak Birçok İnsana Cinsel İstismarda Bulunan Cinci Hocaların Skandal Olayları
Okunuyor Dini Kullanarak Birçok İnsana Cinsel İstismarda Bulunan Cinci Hocaların Skandal Olayları

Sık sık sosyal medyada cinci hocaların taciz haberlerini okuyoruz hatta bazen o anları maalesef ki izliyoruz. Yaşananlar adeta insanın kanını donduruyor. Başvurdukları yöntemler de aynı zamanda şaşkınlık veriyor. Biz de ağzımızı açık bırakan cinci hoca vakalarını derledik. Tabii derlediklerimiz sadece sosyal medyaya, basına yansıyanlar. Kim bilir daha bilinmeyen ne kadar skandal olaylar var…

1. Bursa’da dergâhına gelenlerle ‘cennet vaat ederek’ cinsel ilişkiye giren ve kendisini ‘tarikat şeyhi’ olarak tanıtan U.K.’ya Onlarca müridi U.K’ya hem kendilerini hem de eşlerini sunuyordu.

2011 yılında Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne gelen ihbar sonucu şahıs yargılandı ve 2013’te cinsel istismar suçundan 188 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

2. İstanbul Esenler’de bir adam, eşleri ile aralarını düzeltmek isteyen kadınları soyup vücutlarına arapça yazılar yazdığı özel seanlar düzenledi. Allah için yaptığını söyleyen hoca taciz etmeden önce kadınlara imam nikahı da kıydı.

3. Kütahya’da Halil Aka adlı ‘cinci ve üfürükçü’ hoca üç kadına karşı cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. Aka’nın bir kadını eşinin yanında taciz ederken, aynı kadının halasını ise “Şifa bulacaksın” diye istismar ettiği ortaya çıktı.

4. Gebze’de Ali E. Kadınları “Üstünde büyü var” diye kandırarak büyü bozmak için cinsel ilişkiye girdi.

Ali E. isimli sahte şeyhin çalıştığı bir kadın camilere giderek kadınlara ‘üstünde büyü var’ diye telkinde bulunuyor ve tanıdık bir hoca olduğunu söylüyor. Kandırılan kadınlar da büyüyü bozdurmak için Ali E.’ye gidiyor. Varlıklı kadınları gözüne kestiren sahte hoca önce onlarla cinsel birliktelik yaşıyor.

5. 5 yaşındaki otizmli oğlu için Ziyettin Ç’ye giden anne, “Oğlunda üç harfliler var, tedavi olması için muska yazmam lazım” diyen sahte hocaya önce 5 bin TL verdi. Cinlerin kadınla ilişkiye girmeye devam ettiğini, kendisiyle ilişkiye girmesi halinde cinlerden kurtulacağını söyledi ve 4 ay boyunca genç kadını istismar etti.

6. Bahadır Koyuncu, Muğla’nın Fethiye ilçesinde, kendisini ‘din alimi’ gibi tanıtarak, yardım almak için gelen kadınları ‘cin çıkarma’ bahanesiyle taciz edip, cinsel ilişkiye zorladı.

7. Hakan Azak (38) Antalya’nın Alanya ilçesinde ’cin çıkarma’ seansı yaptığı ve 2 kadına cinsel istismarda bulunduğu için tutuklandı.

8. Antalya’da yaşayan Y.Y., psikolojik sorunları olan çok sayıda kadına kendini ‘ermiş’ olarak tanıtıp, ‘içinize cin kaçmış, çıkarmak için birlikte olmamız lazım’ diyerek tecavüz etti.

9. Ankara’da manevi sıkıntı yaşadığı için cinci hocaya giden genç kadın, hoca tarafından defalarca ‘şeytan ve cinleri’ uzaklaştırma bahanesiyle kendisiyle ilişkiye girdiğini belirtti.

10. Gölcük’te bir genci “Sana eşcinsel cin musallat olmuş” sözleriyle kandırarak, gence mastürbasyon yaptıran ‘cinci hoca’ tutuklanarak cezaevine gönderildi.

11. Cin çıkardığını iddia eden sözde hoca kız çocuğunu taciz etti. Görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

12. Ne zaman ve nerede çekildiği belli olmayan görüntülerde sözde hocanın bir kadını istismar ettiği görüntüler sosyal medyaya düştü.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle