• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kendisini Defalarca Aldatan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Yalvaran Serkan Kıyak Sonunda Kararını Verdi

Kendisini Defalarca Aldatan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Yalvaran Serkan Kıyak Sonunda Kararını Verdi

 Kendisini Defalarca Aldatan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Yalvaran Serkan Kıyak Sonunda Kararını Verdi
Okunuyor Kendisini Defalarca Aldatan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Yalvaran Serkan Kıyak Sonunda Kararını Verdi

3 Aralık günü ortadan kaybolan eşi Zehra Kıyak’ı bulmak için Müge Anlı’ya katılan Serkan Kıyak, canlı yayında eşinin pideci komşularına kaçtığını öğrenmişti.  Ardından da kendisi aldatan eşinin geri dönmesi için gözyaşları içinde yalvarmıştı. Bugün ise Kıyak, herkesi mutlu eden kararını açıkladı. 

Detaylar içeriğimizde;

Müge Anlı’ya katılan Serkan Kıyak, eşinin 2 yaşındaki bebeklerini ve görme engelli anneannesini bırakıp 3 Aralık’ta ortadan kaybolduğunu söylemişti.

Yetiştirme yurdunda büyüyen Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak’ın kandırıldığını ve eve geri dönmesini istediğini belirtmişti.

Evliliklerinde hiçbir problem yaşamadıklarını belirten Kıyak, 2.5 yıllık evliliklerinde Zehra’yı başka erkeklere 3-4 kez kendi çıplak fotoğraflarını atarken yakaladığını ve her seferinde affettiğini de eklemişti.

Canlı yayına telefonla bağlanan Zehra, Serkan’ı ve ailesini istemediğini ve anneannesinin de umrunda olmadığını aktarmıştı. Zehra kesin bir dille boşanmak istediğini söylese de Serkan, Zehra’nın dönmesi için canlı yayında yerlere kafasını vura vura sinir krizi geçirmişti.

Sinir krizinin ardından ertesi gün yayına çıkan Serkan Kıyak, “Ben evladım için feryad ettim dün, artık boşanmak istiyorum” dedi. Zehra’nın görme engelli anneannesine de bakacağını ekledi.

Eşine kendi elleriyle börekler açan, yemekler yapan Serkan Kıyak, bugün de Müge Anlı’ya kameralar önünde kendi elleriyle börek açtı.

Müge Anlı da bu jestin ardından yan stüdyoda çekimde olan Zahide Yetiş’i kendi stüdyosuna davet etti ve Serkan’ı programda yarışmasını rica etti.

Böylece bu iş de tatlıya bağlandı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle