• Ana Sayfa
  • Haber
  • ‘Dilovası’nda Ne Kadar Gay Varmış’ Diyen Başkandan Açıklama: ‘Konuşmanın Önü ve Arkası Kesildi’

‘Dilovası’nda Ne Kadar Gay Varmış’ Diyen Başkandan Açıklama: ‘Konuşmanın Önü ve Arkası Kesildi’

 ‘Dilovası’nda Ne Kadar Gay Varmış’ Diyen Başkandan Açıklama: ‘Konuşmanın Önü ve Arkası Kesildi’
Okunuyor ‘Dilovası’nda Ne Kadar Gay Varmış’ Diyen Başkandan Açıklama: ‘Konuşmanın Önü ve Arkası Kesildi’

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, meclis toplantısında yaptığı konuşmada ilçeden Kanada’ya giden gençler için ‘Ne kadar gay varmış haberimiz yokmuş’ ifadelerini kullandı. Şayir’in sözleri gündem yaratırken konuyla ilgili açıklama geldi. Şayir, konuşmasının önünün ve arkasının kesildiğini belirtirken, ‘Yanlış anlaşılmadan dolayı gönlü kırılan kardeşlerimden özür diyorum’ dedi.

Başkan Şayir’in ‘gay’ açıklaması gündem yaratırken, konuyla ilgili açıklama geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Şayir, konuşmasının önünün ve arkasının kesildiğini belirtirken, ‘Yanlış anlaşılmadan dolayı gönlü kırılan kardeşlerimden özür diyorum’ dedi.

Şayir açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

‘Sevgili Dilovalı Hemşehrilerim;07 Mart 2021 Salı günü gerçekleştirdiğimiz Dilovası Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nda muhalefet meclis üyesinin, ilçemizde atılan büyük adımları, verilen yeni müjdeleri gölgelemek adına,‘çamur at iz bıraksın’ mantığı ileyaptığı tahrik edici konuşma, şahsıma ve hükümetimize karşı kurulan hakaret ve iftira dolu dile verdiğimiz cevabın,önü ve arkası kesilerek servis edildiğine üzülerek tanıklık ettik.Kamuoyunu aldatmaya yönelik bu girişimler, Yükselen Şehir Dilovası vizyonuyla;gece-gündüz demeden gerçekleştirdiğimiz atılımları engelleyemeyecek,siz kıymetli hemşehrilerim ile kurduğumuz gönül bağımızı asla yıpratamayacaktır.Gençlerimize verdiğimiz kıymetim ve geleceğimiz için ortaya koyduğumuz mücadelenin en büyük şahidi Dilovalılardır.İlçemizin kıymetli gündeminin böyle asılsız bir hadise ile meşgul edilmesinden dolayı üzüntümü dile getiriyor, yanlış anlaşılmadan dolayı gönlü kırılan kardeşlerimden özür diliyorum.Saygı ile duyurulur.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle