• Ana Sayfa
  • Haber
  • Pideciye Kaçan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Kafasını Yerlere Vurarak Yalvaran Adamın Hikayesi

Pideciye Kaçan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Kafasını Yerlere Vurarak Yalvaran Adamın Hikayesi

 Pideciye Kaçan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Kafasını Yerlere Vurarak Yalvaran Adamın Hikayesi
Okunuyor Pideciye Kaçan Eşinin Dönmesi İçin Müge Anlı’da Kafasını Yerlere Vurarak Yalvaran Adamın Hikayesi

Serkan Kıyak, 3 Aralık günü ortadan kaybolan eşi Zehra Kıyak’ı bulmak için Müge Anlı’ya katıldı. Canlı yayın sırasında Serkan Kıyak’ın anlattıkları ve defalarca kendisini aldatan eşine gözyaşları içinde yalvarması gündem oldu.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=K1UMA…

Uşak’tan Müge Anlı’ya katılan Serkan Kıyak, eşinin 2 yaşındaki bebeklerini ve görme engelli anneannesini bırakıp 3 Aralık’ta ortadan kaybolduğunu söyledi.

Yetiştirme yurdunda büyüdüğü için çocuğunun da annesiz kalmasını istemeyen Serkan Kıyak, eşi Zehra Kıyak’ın kandırıldığını ve eve geri dönmesini istediğini belirtti.

2.5 yıllık evliliklerinde Zehra’yı başka erkeklere 3-4 kez kendi çıplak fotoğraflarını atarken yakaladığını ve her seferinde affettiğini de ekledi.

Zehra’nın engelli anneannesine çocuğu bıraktığını ve anneannesin maaş kartlarını aldığını anlatan Serkan Kıyak, komşularından eşinin gizli telefon kullandığını öğrendiğini de aktardı.

Evliliklerinde hiçbir problem yaşamadıklarını belirten Kıyak, kendi elleriyle börekler açtığını, yemekler yaptığını da anlattı. “Güzel karım, melek karım” diyerek de eşinin dönmesi için sürekli çağrıda bulundu.

Yayın sırasında Zehra’nın komşusu Rümeysa isimli kadın Zehra’nın kendisini aradığını ve karşı komşuları pideci Gökhan’la kaçtıklarını söylediğini söyledi.

Ardından canlı yayına telefonla bağlanan Zehra, Serkan’ı ve ailesini istemediğini ve anneannesinin de umrunda olmadığınını aktardı.

Zehra kesin bir dille boşanmak istediğini söylese de Serkan, Zehra’nın dönmesi için canlı yayında yerlere kafasını vura vura ağladı, adeta çıldırdı.

Bakalım nasıl sonuçlanacak bu iş?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle