• Ana Sayfa
  • Haber
  • Safiye Çallı’nın 700 bin TL’sini Cebine İndiren Türkücü Cüneyt Müge Anlı’nın Stüdyosuna Arabasıyla Girdi

Safiye Çallı’nın 700 bin TL’sini Cebine İndiren Türkücü Cüneyt Müge Anlı’nın Stüdyosuna Arabasıyla Girdi

 Safiye Çallı’nın 700 bin TL’sini Cebine İndiren Türkücü Cüneyt Müge Anlı’nın Stüdyosuna Arabasıyla Girdi
Okunuyor Safiye Çallı’nın 700 bin TL’sini Cebine İndiren Türkücü Cüneyt Müge Anlı’nın Stüdyosuna Arabasıyla Girdi

Safiye Çallı, sosyal medyadan tanıştığı türkücü Cüneyt’in 2 evini alıp kendisine arsa ve araba aldığını ve dolandırıldığını iddia etmişti. Çallı’nın yaklaşık 700 bin TL’sini cebine indiren türkücü Cüneyt, Safiye’ye vermek için bugün canlı yayına elinde 80 bin TL ve arabasıyla geldi.

25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra sosyal medyadan tanıştığı türkücü Cüneyt’in 2 evini alıp kendisine arsa ve araba aldığını ve dolandırıldığını iddia eden Safiye Çallı, Müge Anlı’dan yardım istemişti.

Safiye Çallı’nın yaklaşık 700 bin TL’lik evlerini sattığı iddia edilen türkücünün eski eşi Melek, kendisiyle 7 ay evli kaldığını ve şu an boşanma sürecinde olduğunu bildirerek şahsın dolandırıcı olduğunu yeni öğrendiğini aktarmıştı.

İstanbul’da ev alacağı vaadiyle Çallı’yı kandırdığı iddia edilen sahne adı Akkuşlu Cüneyt olan türkücünün, sattığı evlerle lüks araba ve arsa aldığı ortaya çıkmıştı.

Çallı, dolandırıldığını anladıktan sonra türkücü Cüneyt tarafından şiddet gördüğünü anlatmıştı. Üstüne de bekar zannettiği adamın henüz eşinden boşanmadığını öğrendiğini söylemişti.

Telefonla bağlanan bazı kişiler de Cüneyt tarafından dolandırıldıklarını söyledi. Ayrıca Cüneyt’in kadınları uygunsuz fotoğraflarını kullanarak tehdit ettiği iddia edilmişti.

Canlı yayına iddiaları yanıtlamak için türkücü Cüneyt ve ailesi katılmıştı. Cüneyt, Safiye’nin kendisine çalışma dediğini ve paraları da birlikte yediklerini söyledi. Üstüne de Safiye’nin “Çalışırsan intihar ederim.” dediğini söylemişti.

Bu sözlerinin ardından da Müge Anlı, TDK’dan ‘Jigolo’ tanımını okuyarak ‘Bu işi mi yapıyorsunuz?’ sorusunu yöneltmişti.

Safiye Çallı’nın yaklaşık 700 bin TL’sine çöken türkücü Cüneyt, Müge Anlı’ya borcunu ödeyeceğine dair söz vermişti ve bugün sözünü tuttu. Safiye Çallı’ya vermek üzere stüdyoya 80 bin TL ve yaklaşık 35-45 bin TL değerindeki arabasıyla geldi.

Safiye de “Ben araba kullanmayı bilmiyorum” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı. “Benden ne istedin” diyerek isyan etti.

Araba ve 80 bin TL de Safiye’nin zararını karşılamıyor. Kadın ağlamakta haklı bir yandan.

Avukat Rahmi Özkan da Safiye Çallı’ya Cüneyt’e teşekkür etmediği için tepki gösterdi. Safiye’nin teşekkür etmesine gerek yok açıkçası.

Noter huzurunda devredilen aracı beğenmediğini söyleyen Safiye, Müge Anlı’nın “Keşke para gelmeseydi de Cüneyt gelseydi dedin mi?” sorusuna “Evet, dedim” yanıtıyla da herkesi şaşırttı.

Tam bir saf aşık yahu! Ablam kaç kurtar kendini lütfen. Umarım kalan parasını da alabilir.

Son olarak Safiye’nin arabasıyla pozunu da verelim. ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle