• Ana Sayfa
  • Haber
  • Müge Anlı’da Suç Makinesi Olduğu Ortaya Çıkan Adam Hakkında Canlı Yayında Gelen İhbarlar ve Detaylar

Müge Anlı’da Suç Makinesi Olduğu Ortaya Çıkan Adam Hakkında Canlı Yayında Gelen İhbarlar ve Detaylar

 Müge Anlı’da Suç Makinesi Olduğu Ortaya Çıkan Adam Hakkında Canlı Yayında Gelen İhbarlar ve Detaylar
Okunuyor Müge Anlı’da Suç Makinesi Olduğu Ortaya Çıkan Adam Hakkında Canlı Yayında Gelen İhbarlar ve Detaylar

İmam nikahlı eşi Yeliz Kibiz’in 8 gün önce ortadan kaydolduğunu söyleyen Yadigar Kepçe isimli erkek Müge Anlı’nın programına katıldı. Canlı yayında Yadigar Kibar’ın kabarık suç dosyaları ve yalanları teker teker ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.youtube.com/c/MügeAnlıile…

Müge Anlı’ya katılan Yadigar Kepçe isimli erkek, imam nikahlı eşi 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz’in 8 gün önce kaybolduğunu söyledi.

Programda Yeliz Kibiz’in kaybının yanında Yadigar Kepçe’yle ilgili ortaya çıkan bilgiler dikkat çekti. Müge Anlı, Kepçe’nin 8 ay önce Yeliz Kibiz’in kendisini dolandırdığını söyleyerek programa başvurduğunu söyledi. Kepçe, ilk önce başvurduğunu kabul etmedi.

Daha sonra Anlı’nın ekibi Yadigar Kepçe’nin, “Eşim ve baldızım gözüme çamaşır suyu döktü” şikayetinde bulunduğu 2019 yılındaki bir röportajını ortaya çıkardı.

Kemal Şeker isimli bir izleyici de 14 yıl önce Yadigar Kepçe’nin mahalle muhtarına kendisini imam diye tanıttığını ve Sübhaneke okuyamayınca sahte imam olduğunu anladıklarını ileri sürdü.

Sahte olduğunu anlayınca şikayet ettiklerini ve bir süre bu nedenle cezaevinde yattığını belirtti. Bu suçlamayı da kabul etmeyen Kepçe, Silivri’de Pendik’teki kavgadan dolayı yattığını söyledi.

Yayına bağlanan eski eş Nursel de “20 yıl evli kaldım. Biz evlenmeden önce de sahte hocalık yapmış. Ne bana baktı ne çocuklarıma baktı. Sürekli şiddet uyguluyordu. Benden önce de evliymiş, 2 çocuğu daha var. O kadın için de programlara çıkmış. Sıcağı sıcağına programına.” dedi. Bu iddiaya da “Ben değildim. Kayınpederimdi.” şeklinde yanıt verdi.

Mehmet Tekin isimli izleyici de otobüs firmasında çalışırken insanlardan borç para alıp ödemediğini ve cami için toplanan yardımları çalmaya çalıştığını anlattı.

Yeliz Kibiz’in kızı da canlı yayına telefonla bağlandı. Kepçe’nin annesini medyum diyerek kaçırdığını, annesini pazarlamaya çalıştığını ve 13 yaşındaki kız kardeşini de yurttan alıp erkeklere satmaya çalıştığını söyledi.

Yayın sırasında da birçok “sahte imam” ihbarı geldi. Bir izleyici de Yeliz Kibiz’i Silivri’de dilenirken gördüğünü anlattı.

Bu iddiaların ardından da Müge Anlı, Kepçe’nin tek tek suçlarını saydı. 2018- 2019 yıllarında kamu görevlisi olarak tanıtarak dolandırıcılık, iftira, 1999 ve 2017 yılında dolandırıcılık, 2020 yılında ise yaralama, cinsel taciz ve hürriyetten yoksun kılma suçlarından yargılandığı ortaya çıktı.

Bu iddiaları da kabul etmedi…

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle