Metin Akpınar Cem Yılmaz’dan Özür Diledi

 Metin Akpınar Cem Yılmaz’dan Özür Diledi
Okunuyor Metin Akpınar Cem Yılmaz’dan Özür Diledi

Usta oyuncu Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında Cem Yılmaz ile ilgili ‘Cem Yılmaz’ı çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf’ sözlerinin dolayı özür diledi. Akpınar, ‘Öğretmenliğin dozunu kaçırdıysam Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum’ dedi.

Sanatçı Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında komedyen Cem Yılmaz’a ‘Kumaşı zayıf’ dediği için için özür diledi.

Metin Akpınar, programda sunucu Candaş Tolga Işık’ın “Yeni nesil mizahı nasıl buluyorsunuz?” sorusuna yanıt vererek, Cem Yılmaz hakkında, “Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand up da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan” ifadelerini kullanmıştı.

“Reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim”

Cumhuriyet’ten Tuğba Özer’in sorularını yanıtlayan Akpınar, Cem Yılmaz’a yönelik konuşmasıyla ilgili, “Stand-up hakkında konuşurken Cem’in oyunculuğu ile ilgili bir şeyler söyledim. Bir tweet atmış orada biraz gönül koymuş. Bu da beni çok üzdü. Kimsenin üzülmesini, kırılmasını zaten istemem, Cem’in kırılmasını hiç istemem. Sevdiğim, beni güldüren bir arkadaş. İyi de bir komedyen’ dedi. Akpınar sözlerine şöyle açıklık getirdi:

‘Anlatmak istediğim sadece kompozisyonlara biraz daha özen göstermesi. Kara Komedi tiplemesi mesela mükemmeldi. Daha çok reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdıysam Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle