• Ana Sayfa
  • Haber
  • WhatsApp Grubundan Ayrılmış! AKP, Mücahit Birinci İle İlgili Ne Yapacak?

WhatsApp Grubundan Ayrılmış! AKP, Mücahit Birinci İle İlgili Ne Yapacak?

 WhatsApp Grubundan Ayrılmış! AKP, Mücahit Birinci İle İlgili Ne Yapacak?
Okunuyor WhatsApp Grubundan Ayrılmış! AKP, Mücahit Birinci İle İlgili Ne Yapacak?

Tacize varan cinsel içerikli mesajlaşmaları ortaya çıktığı belirtilen Mücahit Birinci’nin MKYK üyelerinin bulunduğu WhatsApp grubundan ayrıldığı ve parti genel merkezinde iddialara cevap vermek üzere beklendiği öne sürüldü.

‘Alışacaksınız’ çıkışı ve 5 bin TL’lik atkısıyla gündeme gelen AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mücahit Birinci, kendisine ait olduğu belirtilen WhatsApp yazışmalarını reddetmiş ve suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.

“Erdoğan rahatsız”

Parti yönetimindeki mesai arkadaşlarının yaşananlara karşı sessiz kaldığına dikkat çeken İsmail Saymaz, Halk TV’deki haberinde Birinci ile ilgili AKP kaynaklarından edindiği bilgileri paylaştı.

Saymaz’ın aktardığına göre kaynaklar, Birinci’nin genel merkeze çağırılarak iddiaların sorulacağı ve kendisine uyarıda bulunulacağı bilgisini verdi. Parti yönetiminin bu tavrı sonrasında Birinci MKYK üyelerinin bulunduğu WhatsApp grubundan ayrıldı.

Ayrıca Erdoğan’ın da Birinci’nin televizyon programlarına çok çıkması ve “Alışacaksınız” yönündeki açıklamasından rahatsız olduğu öğrenildi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle