• Ana Sayfa
  • Haber
  • Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Kasım)

Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Kasım)

 Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Kasım)
Okunuyor Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (25 Kasım)

25 Kasım günü dünyada ve Türkiye’de yaşanan son dakika gelişmelerini ve sosyal medyada en çok konuşulan gündem başlıklarını sizler için derledik.

1. Afyonkarahisar’da sosyal medya üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemi ile nişanlısını 700 TL karşılığında cinsel birlikteliğe zorlayan şahıs polis tarafından yakalandı.

2. Yeni Akit, Twitter hesabından tacizci bir sapığın paylaşımlarını beğendi. Sinirlerinize hakim olabilirseniz buyurun inceleyin!

3. Demet Akalın, geçtiğimiz gün Kadıköy-Tavşantepe metro hattında bıçakla yolcuların üstüne yürüyen ve ağza alınmayacak küfürler savuran saldırganın yakalanması hakkında konuştu.

4. Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, ‘3 yaşındaki çocuğun bu koşullarda dağda 10 gece geçirmesini bırakın, 1-2 gece bile yaşaması pek olası değildir. 24 saat içinde hayatını kaybeder’ dedi.

5. TBMM Genel Kurulu’nda HSK’dan boşalan üyelik için yapılan gizli oylama da Avukat Havvanur Yurtsever seçildi. HSK’nın yeni üyesi Yurtsever daha önce çift maaşla gündeme gelmişti.

6. İstanbul Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı. Bıçaklı saldırganın 20 suç kaydının bulunduğu ortaya çıktı.

7. Düğün günü zehirlendiği için katılım sağlayamayan damat, gelinle düğünü iptal etmek yerine yaratıcı bir çözüm bulmuşlar!.

8. Netflix’in büyük bir başarı elde eden dizisi Squid Game, gündemden düşmüyor… Dizinin dev bebeğini seslendiren genç aktris Reagen To, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda diziyi izleme izninin olmadığını açıkladı.

9. Bu kadın haftalık market alışverişinde diğer insanların mikroplarından korunmanın çözümünü market kiralamakta bulmuş.

10. Starbucks Türkiye, mağazalarını kapatacağına ilişkin çıkan haberlere yanıt verdi.

11. Kadıköy Belediyesi ve Mossby’nin kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için ‘Kadıköy Yaşatır’ sloganıyla geliştirilen sosyal sorumluluk projesi ilgi çekiyor. Proje için hazırlanan sloganlar ve mottolar, sokak tabelalarına, brandalarla sokaklara ve stencil tekniğiyle duvarlara uygulanıyor…

12. Türk Lirası son bir kaç haftada %25, son bir yılda ise yarı yarıya değer kaybetti. Buna haklı olarak herkes isyan etti, ünlüler tepki gösterdi. Tabii sosyal medyadan milyonlar kazanan ve lüks yaşantılarıyla halkı hayrete düşüren influencerlar da bu trene binince paylaşımları tepki çekti.

13. AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci, taktığı pahalı atkıdan sonra bu kez de kendisine ait olduğu iddia edilen cinsel içerikli mesajlar sebebiyle gündemde.

14. Bursa’da iş çıkışı yaya olarak evine giden Afganistan uyruklu zanlı polis ekiplerince yakalandı. Zanlının sınır dışı edilmek üzere göç idaresine teslim edildiği bildirildi.

15. İtalya’da Giovanni Miniello adlı bir jinekoloğun kansere neden olan bir virüsü “tedavi etmek” amacıyla hasta kadına cinsel ilişki teklif etmesinin ardından jinekoloğun daha birçok kadına bu teklifi yaptığı ve bazı hastalara cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı. Bu çirkin teklifi yaptığı kadın, bir televizyon kanalı ile iş birliği yaparak otel odasına gizli kamera yerleştirdi. Yerleştirilen bu kamera, doktorun bu planını ifşaladı…

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle