• Ana Sayfa
  • Haber
  • Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (21 Kasım)

Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (21 Kasım)

 Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (21 Kasım)
Okunuyor Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (21 Kasım)

21 Kasım günü dünyada ve Türkiye’de yaşanan son dakika gelişmelerini ve sosyal medyada en çok konuşulan gündem başlıklarını sizler için derledik.

1. Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası’nda 2021 sezonunun şampiyonu oldu. Razgatlıoğlu, bu kategoride şampiyon olan ilk Türk motosikletçi olarak tarihe geçti! ????

2. Binali Yıldırım, “Bugün Amerika’da sıfırdan yüzde 7’ye çıkmış enflasyon. Bu ne demektir? 7 kat artış. Bizde 10’lardan 20’e çıkmış, 2 kat artış.” açıklamasıyla matematik bilgisini sorgulattı.

static.birgun.net

3. TÜGVA İdari ve Mali İşler Sorumlusu Veysel Yıldız’ın bir lise öğrencisini taciz ettiğini iddia ettiği yazışmaları paylaşan gazeteci Erk Acarer’in sahte taciz mesajları yayınlandı.

Erk’e ait olduğu iddia edilen bu kurgu mesajlar, TÜGVA’lı Veysel Yıldız’ın taciz mesajlarının ortaya çıkmasının ardından Twitter biyografisinde sadece ‘TÜGVA’ yazan bir kullanıcı tarafından paylaşıldı.

4. Yeniçağ Gazetesi, Boji’ye kurulan “kaka kumpası”nın arkasında AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun olabileceğini iddia etti.

5. Beyin damarına pıhtı atması sonucu yoğun bakıma alınan Kadir İnanır’ın doktorları, İnanır’ın felç durumunun olmadığını açıkladı.

6. Paternity Court programında babalık testi yaptıran adamın çocuğunun babası olmadığını öğrendiğinde gözyaşlarına boğulduğu anlar sosyal medyada viral oldu. ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle